Życzenia i cytaty

Piękne świąteczne cytaty na Boże Narodzenie

12.12.2022 • Przeczytasz w 4 min.

Śnieg skrzący się w blasku księżyca, aromatyczne świece, które otulają wnętrze domowego ogniska i radośnie połyskujące bombki na drzewku choinkowym – Święta mają w sobie tak wiele magii!

Jeśli dodać do tego bożonarodzeniowe prezenty, misternie pakowane w ukryciu, można rzec, że osiągnięto właśnie pełnię szczęścia. Poznaj cytaty świąteczne, które będą piękną ozdobą każdego upominku.

20221212120054_1.webp

Udekoruj prezent pięknymi słowami

Lubisz mieć wszystko zaplanowane i dopięte na ostatni guzik? Z pewnością uda Ci się zrealizować listę tegorocznych prezentów z właściwym wyprzedzeniem. Co znajduje się w ścisłej czołówce wśród upominków dla najbliższych? Doradzam osobisty fotokubek lub wymowny fotoobraz – czyli prezenty, które poza swoją praktyczną funkcją są przede wszystkim piękną pamiątką.

20221212120054_2.webp

Wśród tegorocznych podarunków nie może zabraknąć naszej gwiazdy. Fotoksiążka, w której znajdują się zdjęcia rodziny, to doskonały wybór dla wymagających. Jeśli cenisz estetykę i drzemie w Tobie zmysł kreatywności, ten produkt spełni Twoje oczekiwania i zachwyci odbiorców.

20221212120054_3.webp

Krótko, lecz na temat – czyli mądre cytaty na Boże Narodzenie

Co łączy powyższe produkty? To, że są piękne i oryginalne, to jasna sprawa. Ich wspólną cechą jest możliwość edycji szablonów i dodawanie własnego tekstu. Świąteczny kubek ze zdjęciem możesz zatem ozdobić wianuszkiem wzruszających słów, tworząc upominek, którego wcześniej nie otrzymał nikt inny. Sprawdź poniższe propozycje na krótkie cytaty świąteczne:

• „W Boże Narodzenie wszystkie drogi prowadzą do domu”.

• „Boże Narodzenie to nie tyle otwieranie prezentów, co otwieranie naszych serc”.

• „Obyś nigdy nie był zbyt dorosły, aby przeszukiwać niebo w Wigilię”.

Prawda, że można poczuć dzięki nim ten choinkowy nastrój? Grudzień to zdecydowanie najbardziej magiczny miesiąc w roku!

20221212120054_4.webp

O choince słów kilka

Przygotowania do Świąt roztaczają wokół aurę, której nie sposób się oprzeć. Niemal w każdym domu trwają kuchenne rewolucje, których efektem będą pyszne wigilijne dania. W najlepsze trwa też zdobienie kolejnych pomieszczeń. W centralnym punkcie stanie wigilijne drzewko, wprawiając domowników w osłupienie swoim pięknem. Strojenie choinki to piękna tradycja, która od setek lat pielęgnowana jest w polskich domach. Czy wiesz, kiedy należy ubrać choinkę? Przeczytaj, skąd wywodzi się ten zwyczaj i zaskocz rodzinę garścią ciekawych informacji.

Piękne prezenty pod świątecznym drzewkiem

Nikt nie pozwoli, by choinka udekorowana z takim zaangażowaniem, stała samotnie w kącie pokoju. Zgodzisz się ze mną, że najlepiej wygląda w towarzystwie sterty podarunków, prawda? Prezenty od Colorland będą wyjątkowym akcentem w te święta. Podaruj fotokubek, fotoobraz czy fotoksiążkę, w której znajdą się piękne cytaty na Boże Narodzenie. Oto wybrane dla Ciebie:

• „I to oczywiście jest przesłanie Bożego Narodzenia. Nigdy nie jesteśmy sami”.

• „Boże Narodzenie jest wieczne, nie tylko na jeden dzień. Bo kochać, dzielić się, dawać nie należy odkładać”.

20221212120054_5-kopia_1.webp

Magia świąt – cytaty do fotoksiążki

Album wypełniony wspomnieniami pomoże utrzymać najważniejsze wydarzenia wciąż przed oczami wyobraźni. Spójrz na poniższe cytaty bożonarodzeniowe. Który z nich pasuje do Twoich kadrów?

• „Jak płatki śniegu, moje świąteczne wspomnienia gromadzą się i tańczą – każde piękne, wyjątkowe i zbyt szybko znika”.

• „Nasze serca stają się delikatne ze wspomnieniami z dzieciństwa i miłością do bliskich”.

Świąteczne cytaty – gdzie je umieścić?

Przedmioty ze zdjęciem mają osobisty wydźwięk, dlatego potrafią wzruszyć do głębi serca. Planując upominki dla najbliższych, zastanów się, w którym miejscu mogą znaleźć się cytaty o Bożym Narodzeniu. Na ściance fotokubka umieść niedługi wers tuż obok zdjęcia. Wybierz ozdobną czcionkę i sprawdzaj, w którym położeniu wygląda najlepiej. A co z fotoksiążką? Cytaty na Boże Narodzenie będą pięknie wyglądać, jeśli wkomponujesz je między kadry. To tak, jakby tworzyć własną opowieść, przeplataną słowami o głębszym znaczeniu. „To pora na wesołość!” – brzmi jeden z cytatów. Warto odpłynąć z innymi w świąteczną atmosferę, bo przecież, jak powiedział Kubuś Puchatek, „Boże Narodzenie to wspólne święto”.

Doradca ds. Prezentów
Udostępnij znajomym: