Inspiracje

Personalizowany kalendarz na 2022 rok - sprawdź!

29.12.2021 • Przeczytasz w 5 min.

Jeszcze tylko chwila… i znajdziesz się u progu nowego roku. Nowe wyzwania, lista postanowień do spełnienia – oj, jest tego sporo! Czy na pewno uda Ci się okiełznać szalone plany i spełnić je wszystkie? Na pewno dasz radę! Zaprojektuj kalendarz personalizowany na 2022 rok i konsekwentnie dąż do spełniania swoich celów.

Fotokalendarz na ścianę


Uporządkuj swoje plany i zacznij działać


Obowiązki służbowe nie są jedynymi, z którymi mierzysz się każdego dnia. Praca jest ważna, zwłaszcza gdy na horyzoncie terminy projektów, spotkania i konferencje, na których nie może Ciebie zabraknąć.


Poza pracą jest jednak góra obowiązków, która wydaje się mnożyć w nieskończoność. Lekcje gitary Jaśka, gimnastyka artystyczna Ali, występy szkolne, zebrania, a do tego lista prywatnych osiągnięć, które należy zrealizować: nauka języka obcego, podniesienie kwalifikacji, nowy kurs online, a może własna firma? Nie wspominając już o rodzinnych uroczystościach, na których nie wypada przecież się nie pojawić lub chociaż nie zadzwonić z życzeniami.

Oj, jest tego trochę! W zorganizowaniu prywatnej czasoprzestrzeni pomoże kalendarz, który dopasujesz do własnych potrzeb.


Jak zrobić własny fotokalendarz 2022?


To zadanie koniecznie przeznacz do realizacji jeszcze przed nowym rokiem ;) Personalizowany kalendarz ze zdjęciami szybko zaprojektujesz w kreatorze online, dodając fotki, które będą towarzyszyć Ci przez kolejne 12 miesięcy.

Już na samym początku projektu czeka Cię miły akcent w postaci wyboru miesiąca początkowego. Dla wielu spełnianie nowych celów rozpoczyna się w styczniu, ale jeśli Twój rok zaczyna się innym miesiącem, nic nie stoi na przeszkodzie, by zacząć właśnie od niego.

Dopasuj format fotokalendarza do swoich potrzeb – czeka na Ciebie aż 6 propozycji. Na pewno znajdziesz tę, która sprosta Twoim oczekiwaniom. Jeśli pracujesz w administracji, wybierz fotokalendarz biurkowy na rok 2022; jeśli nie lubisz wytężać wzroku, spraw sobie kalendarz w formacie XL i ciesz się dużymi zdjęciami Twoich bliskich.
 

Personalizowany fotokalendarz

Zaprojektuj wyjątkowy kalendarz dla całej rodziny


Jeśli wszyscy członkowie Twojej rodziny mają nawyk oznaczania w kalendarzu swoich wydarzeń, w tym roku postaw na wyjątkowy produkt. Doradzam kalendarz ścienny personalizowany na 2022 rok, w którym oznaczysz kluczowe daty. Dobrze wiemy, że trudno zaplanować wydarzenia na cały rok – część z nich ma miejsce w tak zwanym „międzyczasie”. Zaprojektuj osobisty kalendarz A4 ze zdjęciami najbliższych, którzy sami na bieżąco będą uzupełniać puste pola w danym miesiącu.


Ma to jedną kluczową zaletę – kontrolujesz, gdzie są Twoje pociechy, a przy okazji sprawnie zarządzasz domową logistyką (no ba! Kto, jak nie Ty, prawda?). Spoglądając w kalendarz, możesz także przeorganizować zawczasu listę rzeczy do zrobienia, by nie zaprzątać sobie nimi głowy w dniu ważnej uroczystości.


Kalendarz ze zdjęciami 2022 – idealny na prezent


Dlaczego spośród dziesiątek pomysłów to właśnie fotokalendarz będzie trafionym podarunkiem? Bo to nie tylko praktyczny asystent czyjejś codzienności, ale i fantastyczny terminarz, który można mieć zawsze w zasięgu wzroku. Weźmy na przykład kalendarz biurkowy ze zdjęciami na rok 2022 – doskonale sprawdzi się w biurze u zapracowanej przyjaciółki, a wspólne fotki sprawią, że będzie optymistycznie patrzeć na czekające ją obowiązki.


Kalendarz biurkowy


Nasze kalendarze możesz dopasować do zainteresowań każdej osoby. Masz w rodzinie fana wypraw w nieznane? Podaruj mu kalendarz z podróżniczym szablonem, który doskonale wpisze się w jego pasje. Dołącz zdjęcia ujmujących krajobrazów lub fragmenty map, przedstawiające wybrane miejsca na świecie. Rozważ kalendarz w formacie A3 – taki najlepiej odda piękno kadrów z natury. Adresat będzie zachwycony i z radością przystąpi do planowania kolejnego roku, szukając wolnych dni na wymarzone podróże.


Upominek z osobistym akcentem


Najpiękniejsze, co możesz podarować drugiej osobie, to kawałek swojego serca. Postaraj się, aby prezent, który wręczasz, zawierał osobiste przesłanie. Nasz fotokalendarz ma dokładnie to, czego potrzeba! A konkretniej: prywatne wspomnienia przemycone w najpiękniejszych kadrach. Zdecyduj, które z fotografii zajmą miejsce na poszczególnych kartach, i nadaj im nieco swojego stylu. Możesz go wyrazić poprzez akcenty graficzne, takie jak ramki czy cliparty, które znajdziesz w zbiorze naszego kreatora.


Chcesz załączyć osobistą dedykację? Nic prostszego! Dodaj własny tekst, który rozpromieni, zmotywuje lub wprawi w refleksję drugą osobę. Prawda, że to wspaniały pomysł na upominek?


Podaruj uśmiech na cały rok


Nic tak nie cieszy, jak prezent, w którego przygotowanie włożyło się sporo serca, świetny pomysł i trochę czasu. A jeśli znajdują się w nim zdjęcia – radość będzie podwójna! Wybierz kalendarz A5 lub jeden z pozostałych produktów w naszej ofercie i zaprojektuj prezent, który zagwarantuje 12 miesięcy dobrego humoru :)


Doradca ds. Prezentów

Udostępnij znajomym: