InspiracjeTriki i porady

Oryginalny prezent na 18. urodziny dla dziewczyny i chłopaka

28.03.2024 • Przeczytasz w 5 min.

Osiemnaste urodziny to jedno z najważniejszych wydarzeń w nastoletnim życiu. Huczne wejście w dorosłość świętuje się z najbliższą rodziną oraz przyjaciółmi. To wyjątkowa uroczystość, którą należy celebrować w niecodzienny sposób. Co kupić na prezent na 18 urodziny? Sprawdź nasze pomysły.

Upominek czy pieniądze?

Czasy niewątpliwie uległy zmianie, podobnie jak podejście do wielu rzeczy. Dziś nie tylko starsze pokolenia starają się postępować praktycznie w kwestii prezentów, ale i młodzież. Dlatego też gotówka zapakowana w elegancką kopertę to ostatnio najczęstszy prezent na 18 urodziny. Solenizant u progu dorosłości zazwyczaj ma (mniej lub bardziej) sprecyzowane plany na przyszłość – zrobić prawo jazdy, odłożyć pieniądze na studia lub życie i pracę w miejscu o szerszych perspektywach.

W takim kontekście rzeczywiście warto przyczynić się do szybszej realizacji marzeń – w końcu tego właśnie życzy się w dniu osiągnięcia pełnoletności :) Ile pieniędzy na prezent na 18 urodziny należy podarować? Odpowiedź zawsze będzie taka sama dla każdego – tyle, na ile można sobie pozwolić. Jeśli wiesz o uroczystości dużo wcześniej, warto co miesiąc odkładać pewną kwotę, by w ważnym dniu podarować okrągłą sumę. Ta reguła dotyczy zazwyczaj najbliższych członków rodziny, takich jak rodzice chrzestni czy dziadkowie. Oczywiście wszystko w granicach zdrowe rozsądku i możliwości finansowych.

Pomysły na niezapomniany prezent od rówieśników

Osiemnastka to przełomowy moment – nie tylko pod względem faktu wkroczenia w dorosłość. Wkrótce młodzież w tym wieku będzie zdawać egzamin maturalny, a drogi rówieśników rozejdą się w różne strony świata. Dlatego warto wykorzystać nadarzającą się okazję i wręczyć coś, co będzie idealną pamiątką na lata.

20240328145448_2.webp

Co to może być? Jak zawsze doradzam wzruszające upominki, które przywołają piękne wspomnienia. Możesz zapoznać się z ofertą Colorland bezpośrednio na stronie marki lub przygotować coś z naszej apki ColorlandGO. Jeśli najlepsze wspomnienia przechowujesz w telefonie, nadaj im kształtu w kilka chwil. Niektóre produkty dostępne są wyłącznie w aplikacji, podobnie jak niepowtarzalne promocje. Przygotuj wyjątkowy fotoprezent bez wychodzenia z domu!

Pomysł na 18 urodziny – prezent od serca

Zaproszenie na osiemnastkę oznacza, że wraz z solenizantem będziesz świętować moment, w którym na zawsze pozostawi on dzieciństwo za sobą. Przyznaj, że taka okazja wymaga wyjątkowego podarunku. Jeśli jesteś kolegą lub koleżanką z klasy, postaw na szkolne wspomnienia i podaruj coś w symbolicznym, ale wiele mówiącym geście. Fotomagnesy lub stylowa fotopamiątka świetnie sprawdzą się na tę okazję. Nie zajmują wiele miejsca, ale pozostają zawsze w zasięgu wzroku – podobnie jak wspomnienia.

20240328145448_3.webp

Osiemnastka to także idealny moment, by nieco zaszaleć. Jeśli jesteście przyjaciółmi ze szkolnej ławki, utrwal wspomnienia w niecodzienny sposób. Możesz zamówić koszulkę z fotonadrukiem (koniecznie wybierz na tę okazję najbardziej zwariowane zdjęcie, jakie masz w telefonie), zamówić komplet kieliszków z imiennym grawerem lub podarować voucher do wykorzystania w jakimś świetnym miejscu – oczywiście po to, by wykreować jeszcze więcej wspomnień. Za jakiś czas miło będzie wrócić myślami do radosnych chwil.

Jaki prezent kupić dziewczynie na 18 urodziny?

Nie co dzień nadarza się okazja, by wejść w dorosłość z wybranką swojego serca. Jeśli Twoja druga połowa wkrótce przekroczy ten magiczny próg, powitaj ją radośnie po drugiej stronie unikalnym upominkiem. Nie wiesz, jaki prezent dla dziewczyny na 18 urodziny podarować? Niech to będzie dla Ciebie twórcze wyzwanie :)

Doradzam fotoksiążkę w urodzinowym klimacie, z tematycznym szablonem pełnym radosnych barw – bo właśnie tak wypada widzieć przyszłość i równie kolorowo wspominać to, co już było. Personalizowana fotoksiążka z pomysłową dedykacją sprawi, że oczy Twojej dziewczyny rozbłysną jak słońce. Możesz być pewien, że tak wyjątkową pamiątkę będzie przechowywać nie tylko na półce, ale i w swoim sercu.

20240328145448_4.webp

Trafiony pomysł na prezent? Doradzam!

Rzadko się zdarza, aby pomysł na idealny upominek od razu przyszedł do głowy. A jeśli okoliczności są wyjątkowe, jeszcze trudniej wpaść na coś, co na długo zapadnie w pamięć. Jako ekspert od upominków doradzam fotoprodukty, które można podarować każdemu – i zawsze będą trafione.

Wspomnienia zawsze są związane z jakąś konkretną osobą. Dziś można je łatwo ożywić, wybierając jedną z propozycji od Colorland. W ofercie znajdziesz oryginalne pomysły na 18 urodziny na prezent i dopasujesz je do wybranej osoby. Produkty z oferty możesz modyfikować, dopasowując je do odbiorcy. Jeśli na tapecie są osiemnaste urodziny, zaplanuj osobisty upominek z ulubionym zdjęciem. Możesz przygotować swój prezent w konkretnym stylu – na poważnie, z humorem lub nawiązując do jakiejś pasji. Colorland to miejsce pełne inspiracji, w którym płynie niewyczerpalne źródło sprawdzonych pomysłów. Przekonaj się, jak łatwo zaprojektować unikalną pamiątkę na lata.

Takie urodziny są tylko raz w życiu

Nieraz zdarzyło Ci się usłyszeć to stwierdzenie. Właściwie można je przyporządkować do każdych urodzin, ale kiedy na liczniku stuknie osiemnastka, przychodzi pierwsza okazja do tego, by odczuć dorosłość na własnej skórze. Od tego dnia każda decyzja może zaważyć na życiu lub mocno wpłynąć na jego przebieg. Teraz nadchodzi czas, by mądrość i szkolna wiedza zostały wreszcie należycie spożytkowane.

To wystarczający powód, by świętować w wyjątkowym stylu, prawda? Osiemnastki się nie zapomina! Podobnie jak przeżyć, które miały miejsce dotychczas. Utrwal najważniejsze wspomnienia w fotoproduktach i podaruj na niezapomniany prezent, a zobaczysz jak cenny to gest. Nie zapomnij o dedykacji, pięknych życzeniach lub wskazówkach, które mogą być niezbędne w stawianiu czoła dorosłej codzienności. Prezent ze zdjęciem ma ponadczasową wartość bez względu na to, czy reprezentuje tylko fragment z przeszłości, czy jest częścią rodzinnych przeżyć. I nie ma tu znaczenia stopień pokrewieństwa, przyjaźń czy koleżeństwo – każda więź jest warta tego, by o niej wspominać. Zrób to więc w swoim stylu!

Doradca ds. Prezentów
Udostępnij znajomym: