Nie przegap

Nowości w Colorland

06.09.2018 • Przeczytasz w 2 min.

Lato to czas urlopów - również dla nas - pracowników Colorland, ale jak wiadomo urlop nie trwa wiecznie i w okresie gdy przychodziliśmy do biura można powiedzieć, że “robota paliła się nam w rękach”. Zastanawialiśmy się jakie nowości i ulepszenia wprowadzić, aby Wasze wspomnienia były zachowane w jeszcze piękniejszej formie. Oto efekty - zobaczcie sami!

1. Ramy do fotoobrazów

Fotoobraz to niepowtarzalna dekoracja mieszkania - Wasze zdjęcia wydrukowane na płótnie będą się pięknie prezentować na ścianach. A co jeśli dodacie do tego elegancką i efektowną ramę? Odpowiedź jest prosta - otrzymacie efekt ŁAŁ! Wystarczy wybrać ulubiony szablon, wstawić zdjęcie i zamówić fotoobraz, a w dodatkach zaznaczycie opcję z ramą. Do wyboru macie dwa klasyczne kolory -  biały i czarny. A więc do dzieła!

2. Fotoksiążka 7C

7C (od 7 colours) to technologia wydruku fotoksiążek, która wyeliminowała niedoskonałości dotychczasowych technologii. Colorland ma przyjemność zaprezentować ją jako pierwszy w Europie. Teraz Wasze wspomnienia będę nie tylko długowieczne, ale i atrakcyjniejsze. Zdjęcia w takiej fotoksiążce są jeszcze bardziej doskonałe: skóra jest gładsza, twarze ładniejsze, niebo czyste, łagodniejsze tła i bardziej naturalne kolory. Jeśli chcesz, aby Twoja książka była wydrukowana w tej technologii to zaprojektuj naszą klasyczną fotoksiążkę, a w dodatkach zaznacz 7C.


3. Zdjęcia jak prawdziwe - system korekcji Perfectly Clear

Inteligentny system Perfectly Clear poprawia jasność i ostrość tych zdjęć, które wymagają korekcji. Tchnie on życie we wszystkie Twoje fotografie za jednym razem i tylko w jednym kroku, dzięki czemu spędzisz mniej czasu na ręcznym edytowaniu zdjęć, a w zamian poświęcisz go na robienie tego, co kochasz. Technologia Perfectly Clear korzysta z inteligentnej analizy obrazu, aby automatycznie wykryć i naprawić niedociągnięcia, które powstały w trakcie robienia zdjęcia. System koryguje wszystkie pliki za jednym razem, oszczędzając wiele godzin ręcznej edycji. Korekcję Perfectly Clear również znajdziecie przy zamówieniu w dodatkach.


4. Wspomnienia w wielkim formacie - Fotoksiążka A3

Teraz swoje wspomnienia możecie zachować na wielkich kartach fotoksiążki A3. Idealnie w niej wyglądają zdjęcia ślubne, krajobrazy, ale także fotografie z wymarzonych wakacji, spotkań rodzinnych czy innych ważnych uroczystości.
  

Agata, Colorland

Udostępnij znajomym: