InspiracjeTriki i porady

Najlepsze miejsca na wakacje – zrób quiz!

19.07.2019 • Przeczytasz w 7 min.

W kwestii kierunków wakacyjnych wyjazdów obowiązują mody. Niedawno wszyscy jeździliśmy do Chorwacji, dziś na topie jest Turcja i Bułgaria, a specjaliści od turystyki wieszczą, już na kolejny sezon, wzrost popularności Albanii. Warto to wszystko wiedzieć, bo i dlaczego nie? Trzymać rękę na pulsie i jeśli trzeba pojechać...gdzie indziej.

WASZE NAJLEPSZE MIEJSCE NA WAKACJE

Zachęcamy Was serdecznie do działań wbrew panującym modom, zgodnie z własnymi preferencjami. Wyjść Wam to może wyłącznie na dobre. Bo wakacje to czas, w który należy cieszyć się życiem na własnych zasadach. Bo najlepsze miejsce na wakacje to takie, które Wy uznacie za najlepsze. Dlatego warto odrzucić utarte schematy i zaplanować wakacje szyte na miarę. Nie oznacza to absolutnie wzrostu kosztów, chodzi raczej o to, aby zanim zrobi się rezerwację taką samą jak koleżanka z pracy, uświadomić sobie potrzeby, własne i swojej rodziny. Zróbcie sobie nasz quiz, przekonajcie się co lubicie najbardziej, na co chcecie lub możecie sobie pozwolić, co przyniesie Wam prawdziwą radość. Odczytanie wyników może niejednego z Was zaskoczyć i sprawić, że inaczej spojrzysz na kwestie wakacyjnych wyjazdów.

ZRÓB QUIZ

Odpowiedz na pytania quizu: Twoje najlepsze miejsce na wakacje.

1. Gdzie czujesz się najlepiej:

a) nadmorska plaża

b) prywatna plaża

c) jezioro

d) górski szczyt

2. Jak najchętniej odpoczywasz:

a) śpiąc do oporu

b) na zamkniętej imprezie wśród znajomych

c) czytając książkę

d) robiąc kolejny maraton

3. Wakacyjna kwestia wyżywienia. Co wybierzesz?

a) all inclusive

b) restaurację z gwiazdką Michelin

c) przyjadę w własnym jedzeniem

d) spróbuję lokalnych smaków w miejscowych barach i pubach

4. Wakacyjne zakwaterowanie. Co wybierzesz?

a) strzeżony zamknięty resort

b) pięciogwiazdkowy hotel

c) gospodarstwo agroturystyczne

d) mam własnego kampera

5. Na miejsce wypoczynku dotrzesz:

a) wyczarterowanym lotem, a potem autokarem na miejsce

b) rejsowym lotem pierwszą klasą

c) własnym samochodem

d) rowerem

Ile mam punktów?

za każdą odpowiedź a uzyskujesz 4 punkty

za każdą odpowiedź b uzyskujesz 3 punkty

za każdą odpowiedź c uzyskujesz 2 punkty

za każdą odpowiedź d uzyskujesz 1 punkt

Jak zinterpretować wynik?

Pamiętaj. To nie wyścig, tu nie ma przegranych. To zabawa, która pomoże Ci usystematyzować własne potrzeby. Wynik daje Ci wiedzę, którą możesz wykorzystać podczas planowania wakacyjnego wyjazdu i wyboru najlepszego miejsca na wakacje.

Mieścisz się w przedziale 17-20 punktów, Twój kolor to lazur

Mieścisz się w przedziale 13-16 punktów, Twój kolor to szafir

Mieścisz się w przedziale 9-12 punktów, Twój kolor to szmaragd

Mieścisz się w przedziale 5-8- punktów, Twój kolor to onyks

Co to właściwie oznacza?

Zaraz się dowiesz.

Zacznij od przeczytania naszych propozycji dla koloru, którym okazałeś się być. Sądzimy jednak, że powinieneś przeczytać wszystkie opisy – być może Twój wynik uplasował Cię na styku dwóch grup i możesz śmiało skorzystać z większej ilości pomysłów, które w Twoim przypadku doskonale się sprawdzą.

LAZUR- wakacje kompaktowe

Najlepsze miejsce na wakacje dla Lazura to takie, w którym można się byczyć. Lazur jakiś czas temu podjął wysiłek, aby znaleźć interesującą destynację, hotel z pełną obsługą i gotowym jedzeniem oraz atrakcjami i teraz chce już tylko ...wypoczywać. Kwestie organizacyjne są w całości po stronie biura turystycznego. Lazur chce spokoju i wcale tego nie ukrywa. Za ten komfort gotowy jest dodatkowo zapłacić, ale żąda pięknej pogody, bezpiecznego hotelu, wyżywienia all inclusive, zapewnionej animacji dla dzieciaków, bliskiej plaży, zorganizowanych wydarzeń dodatkowych. Wypoczywa w sposób niezbyt aktywny, raczej ładuje baterie, nie odmówi jednak wyjazdu w celu zobaczenia pobliskiego zabytku czy miejsca słynącego z piękna przyrody. Lazurowi polecamy zespoły hotelowe o wysokim standardzie oferujące w pełni zorganizowane turnusy wypoczynkowe, miejsca, gdzie nie ma tłoku, panuje ład i spokój. Polecamy Riwierę Turecką, Kretę, Wybrzeże Egejskie. 

Lazur – po powrocie ze swoich wymarzonych wakacji obowiązkowo wybierze Fotoksiążkę LUX. To dla niego idealny produkt - na kartach fotoksiążki łatwo umieścić zdjęcia ze wakacji. Lazur osiągnął swój cel - wrócił wypoczęty, ma więc energię, aby zająć się projektem od razu po powrocie. Nasze LUX-y mają wspaniałe kolorowe okładki do wyboru i tak przypadkiem się składa, że jest w ofercie kolor morski – w sam raz dla Lazura.

Tu znajdziesz swojego LUX-a

SZAFIR – wyrafinowana egzotyka

Nie ma znaczenia czy odkładaliście na wyjazd przez lata czy macie szczęście i stać Was na luksus. Waszą decyzją jest, aby wakacyjny wyjazd miał wyjątkową oprawę. I dobrze. Począwszy od wylotu poprzez zakwaterowanie wymagacie najwyższej jakości. Możecie cieszyć się wakacjami w eleganckiej izolacji, którą gwarantują najlepsze hotele i SPA. Cieszycie się mogąc spożywać wyrafinowane dania i podziwiać nadzwyczajne, ekskluzywne widoki. Najlepsze miejsce na wakacje dla Szafira to miasta jak Hongkong, Nowy Jork, Singapur lub wyprawy na dalekie, egzotyczne archipelagi – Karaiby, Seszele czy Hawaje. Ekskluzywne galerie sztuki, kolacje na dachach drapaczy chmur czy drinki na najpiękniejszych plażach świata. To wizja, którą Szafir chce zrealizować. Z tak ekstrawaganckich wakacji pozostaną wyjątkowe fotografie – piękno architektury i przyrody wymaga oprawy na miarę Waszych przeżyć. W celu zachowania wspomnień z szafirowej wyprawy polecamy Fotoalbum Premium. To szlachetny klejnot w naszej ofercie. Sztywne, grube karty rozkładają się na płasko, obraz zaś nie jest wydrukowany a naświetlony na papierze fotograficznym. Matowe wykończenie papieru wyniesie fotografie z Waszego wyjazdu na szczyty elegancji.

Znajdź właściwy format swojego fotoalbumu

SZMARAGD – wakacyjna radość bez końca

Jesteś dobrym organizatorem i cenisz sobie niezależność. Podróżowanie kojarzy Ci się z przygodami. Nie planujesz wszystkiego do końca zostawiając sobie możliwość podejmowania spontanicznych decyzji. Na wakacje wyruszasz z całą rodziną i choć liczysz koszty wyjazdu podczas wyprawy nie zamierzasz im niczego odmawiać. Chcesz, aby dzieci mogły cieszyć się obcowaniem z przyrodą, aby mogły całe dnie baraszkować w wodzie i bawić się na plaży. Lubisz jednak, gdy coś się dzieje i podczas wakacji planujesz zobaczyć wszystkie lokalne atrakcje – zamki, ogrody, zoo, delfinarium, to coś właśnie dla Was. Wiele się dzieje i wiele będzie warto zapamiętać. Polecamy polskie Mazury, bułgarski Słoneczny Brzeg lub Chorwację. Ze wspaniałej, rodzinnej wyprawy powstać powinno co najmniej kilka fotoksiążek. Przystępna cena i nieograniczone możliwości aranżacyjne pozwolą Wam w łatwy sposób stworzyć wakacyjną kolekcje Waszych przygód.

Tutaj znajdziesz wakacyjne promocje

ONYKS – wakacje dla indywidualistów

Zawsze chodziłeś własnymi ścieżkami. Stronisz od tłumów i zgiełku. Twoje życie to lista wyzwań, które stawiasz sobie raz za razem. Cenisz niezależność i realizujesz swoje pasje. Rozwój jest dla Ciebie bardzo ważny. Wyjazd kojarzy Ci się nie z odpoczynkiem, to raczej kolejna misja do zrealizowania. Wspinasz się, nurkujesz, uprawiasz kitesurfing, fotografujesz. Twoje pasje nakręcają Cię do działania, a najlepsze miejsce na wakacje dla Ciebie to takie, w którym możesz je realizować. Wybierz Islandię, Norwegię, Szwajcarię lub Sri Lankę czy Kalifornię. Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego – po powrocie swoje fotografie umieść w fotoksiążce o nazwie StarBook – to nasza gwiazda wśród fotoksiążek. Technologia będąca miksem naświetlania i wydruku atramentowego pozwala osiągnąć spektakularne rezultaty. Onyksowe fotografie zostaną odwzorowane w rozdzielczości 2400 dpi – w zasięgu ręki jest niezmierzona głębia czerni, gładkie przejścia tonalne i niewiarygodnie autentyczne odwzorowanie odcienia skóry. Zaprojektowanie StarBooka potraktuj jak kolejną misję, a powstanie coś wyjątkowego.

Tu jest Twój StarBook

JUŻ PO WAKACJACH? NIC STRACONEGO

Jeśli jesteście już po wakacjach, nic straconego, wykorzystacie tę wiedzę w przyszłym roku, a teraz kiedy wiecie już sporo o naszych fotoksiążkach i fotoalbumach z wakacji, wybierzcie któryś dla siebie i zaprojektujcie sobie taką pamiątkę z wakacji jaką chcecie. Z pewnością będzie wyjątkowa, dokładnie tak jak Wy.

Przeżyj to raz jeszcze projektując, zobacz wakacyjne promocje TUTAJ.

Justyna, Colorland

Udostępnij znajomym: