Nie przegap

Najlepsi rodzą się we wrześniu - 7 lat razem

28.09.2018 • Przeczytasz w 3 min.

Mija rok za rokiem, jesień za jesienią, pogoda jakaś taka lekko kapryśna, a my nadal odczuwamy ciepło wakacyjnego słońca. A to dlatego, że możemy świętować. Nasze własne, colorlandowe urodziny. Także sam widzisz, impreza nie byle jaka. Chętnie zaprosilibyśmy Cię na grilla, tylko za zimno już trochę na takie balangi. Ale nie ma co się martwić - jest gościna w innej formie.

Jeszcze dwa słowa finezyjnego wstępu

     7 lat temu wydrukowaliśmy pierwszą fotoksiążkę, dziś drukujemy ich tysiące każdego dnia. Nasz Colorland wyrósł na jedną z największych drukarni cyfrowych w Europie. Trzeba przyznać, że spory z niego chłopiec jak na siedmiolatka. A wszystko po to, aby dać Ci możliwość zatrzymywania najcenniejszych wspomnień.

Dziękujemy! 

     Ten akapit jest zarezerwowany dla Ciebie. Właśnie w tym miejscu należą się zasłużone podziękowania. To dzięki Tobie mogliśmy zajść tak daleko i być w tym miejscu. Dla Ciebie będziemy stale poszerzać horyzonty. Jesteś naszą iskierką do ciągłego rozwoju i polepszania oferty. Gdybyś tu teraz był fizycznie, to byśmy Cię wyściskali, niczym ciotka klotka na imieninach tuż po otrzymaniu prezentu. Dobra, może inaczej - wyobraź sobie, że właśnie przytulasz się do wielkiego, pluszowego colorlandowego niedźwiadka. Lepiej? :) To czytaj dalej, bo na końcu jest niespodzianka.

Prezent "dwa w jednym"?

     Tak sobie myślę, że najgorzej to chyba mają osoby urodzone w bliskich okolicach świąt Dnia Dziecka albo Bożego Narodzenia. Dostaje mały smyk wyczekiwany prezent na urodziny, a tu jeszcze słyszy krótki, acz dobitnie brzmiący komentarz: “to już masz pod choinkę.” I w tym momencie cała magia urodzin i świąt prysła jak bańka mydlana. Dlatego wrzesień to całkiem dobry miesiąc żeby przyjść na świat. :) Nie ma żadnych świąt w bliskim sąsiedztwie, nie ma dnia dziecka, mikołaja i innych prezentowych uroczystości, w których można dostać upominek “dwa w jednym”. Tak, wiem, prezenty nie są najważniejsze. Chociaż nie, dla dziecka są. A potem i tak, im człowiek starszy, tym mniej dostaje, a więcej daje.

Kolejny rok za nami

     To właśnie ciekawe, że jak jesteśmy dziećmi, nie możemy się doczekać tego dnia. Z biegiem lat człowiek jakoś tak się wycisza i przestaje się przyznawać, że ma urodziny, bo zaraz zbiegną się ludzie upominający się o alkoh… tzn. cukierki, ciasto, imprezę i w rezultacie okazuje się, że solenizant nie jest obdarowywany, tylko musi obdarowywać. Colorland jest jeszcze na tym pierwszym etapie, gdzie chcemy wykrzyczeć światu, że stuknął nam kolejny rok, ale przy okazji chcemy dać coś od siebie.

Mamy coś dla Ciebie :)

     A jeśli już o prezentach mowa to specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę urodzinową. Co w niej możesz zobaczyć? Sporo kultowych produktów: fotoksiążki, fotoksiążki LUX, odbitki, fotoalbum premium i wiele innych. Oferta jest zrobiona w taki sposób, że co jakiś czas fotoprodukty będą się zmieniać. :) Warto tam zaglądać! 

Joanna, Colorland

Udostępnij znajomym: