InspiracjeProdukty

Kalendarz ścienny- doradzam do każdej kuchni

28.01.2021 • Przeczytasz w 3 min.

Eleganckie lakierki w których można się przeglądać – są, musztardowe skarpetki -są, spodnie w kratę- są, marynarka w kolorze bordo – jest i fiołkowy krawat również znajduje się na swoim miejscu. Możemy zaczynać kolejny wytężony dzień pracy. Jako Doradca ds. Prezentów zmieniam życie wielu naszych klientów i nie są to słowa bez pokrycia.

W ostatnim wpisie doradzałem jaki zacny prezent można przekazać z okazji Dnia Babci i Dziadka. Odzew z waszej strony był fantastyczny i przez dłuższą chwilę nie mogłem wyjść z podziwu. Przykładowa wiadomość, jaka znalazła się w mojej skrzynce e-mail - „Dziękuję Ci Doradco za ostatnie podpowiedzi, już dawno nie widziałem tak szerokiego uśmiechu na twarzy mojego Dziadka”. W dniu dzisiejszym pochylam się nad równie ważkim zagadnieniem.
Tak jak piekarz potrzebuje odpowiedniej mąki do wypieku chleba, tak każda pani domu wymaga odpowiednich udogodnień, żeby zajmować się domowym ogniskiem. Jedną z kluczowych kwestii jest planowanie i tutaj doskonale sprawdza się kalendarz ścienny do kuchni. Łatwo możemy sobie bowiem wyobrazić sytuację, w której mając multum zadań głowa nam paruje niczym bigos w szybkowarze i niektóre rzeczy mogą po prostu umknąć. Praktycznym rozwiązaniem jest w tym przypadku właśnie kalendarz kuchenny.


Kalendarz do kuchni – dlaczego warto?


Prześledźmy dzień zorganizowanej pani domu (żeby nie powiedzieć – perfekcyjnej).


Godziny poranne – wyprawiamy do szkoły naszych milusińskich, a drugiej połówce przygotowuje kanapki z miłością. Podczas rozmów wychodzi, że dzieciaki potrzebują farb plakatowych na plastykę, a partner zgubił rękawiczki. W tym momencie kalendarz kuchenny 2021 wzbogacił się o pierwsze notatki „Plakatówki, zestaw 12 kupić” i „Rękawiczki dla Misia poszukać”.


Czas do południa – sprawdzamy zapasy w lodówce i w przydomowej spiżarce. Oczywiście nie mamy wszystkiego. Na kalendarz ścienny kuchenny dodajemy wpis „Zakupy w markecie, koniecznie”. Przygotowujemy obiad, bo już niebawem musimy pojawić się w biurze.
Czas po pracy – w drodze do domu pojawiają się następne rzeczy, o których nie możemy zapomnieć. Teresa z działu obok ma w przyszłym tygodniu imieniny – drobny prezent jest jak najbardziej wskazany. Zapisujemy na kalendarzu.

Jednym słowem w jednym miejscu mamy przejrzyście rozpisany cały tydzień. Dzięki temu żaden temat nie zaginie w natłoku wydarzeń, a my mamy poczucie, że panujemy nad sytuacją.


Jak przygotować kalendarz na ścianę do kuchni?


1. Wchodzimy na stronę colorland.pl i z zakładki produkty wybieramy fotokalendarz. W dalszej części klikamy w interesujący nasz szablon. Kolekcja jest naprawdę szeroka i warto poświecić kilka chwil na jej przeglądnięcie.
2. Mając konkretny szablon, możemy rozpocząć projektowanie. To jest właśnie miejsce na uwolnienie pokładów Waszej kreatywności. Na 13 stronach (dwanaście miesięcy plus okładka) możecie umieścić fotografie, jakie wam się tylko zamarzą) . Jedno zdjęcie na miesiąc lub kolarz kilku. Chcecie mieć rysunek dziecka? Nic prostszego, wystarczy zeskanować lub zrobić wyraźną fotografię telefonem. Oprócz tego w edytorze znajdziecie wiele zabawnych klipartów, które wzbogacą cały projekt.
3. Kiedy już skończycie pracę, zerknijcie na podgląd, gdzie zobaczycie Wasze dzieło w całej okazałości. Zapiszcie projekt i złóżcie zamówienie.
Aha, jeśli martwicie się faktem, że Nowy Rok zaczął się już chwilę temu i kalendarz nie będzie „pełny”, muszę rozwiać wasze wątpliwości niczym halny na Gubałówce. Początek roku możecie sami określić tak, żeby terminarz był w pełni funkcjonalny (wasz rok może się zaczynać od dowolnego miesiąca, np. od lutego) .


Kalendarz do kuchni na 2021 rok może być również miłym prezentem dla kogoś kto tak ja Wy lubi trzymać rękę na pulsie i ceni dobrą organizację czasu. Zamawiając kilka kalendarzy, płacicie tylko raz za przesyłkę, także doradzam zatopić się w tworzeniu i oszczędzić na wysyłce.

Udostępnij znajomym: