InspiracjeTriki i porady

Galeria zdjęć na ścianie. Jaki układ wybrać?

10.05.2020 • Przeczytasz w 3 min.

Galeria ścienna z Twoimi wspomnieniami? Stwórz wyjątkową dekorację Twojego domu. Rodzinne zdjęcia na ścianie pozwolą codziennie wracać do pięknych chwil z Waszego życia.

Podobno to co dobre szybko się kończy. Ale nie tym razem. Dzięki fotografiom wszystkie nasze wspaniałe chwile możemy zachować na dłużej, wracać do nich, wspominać, czy przekazywać je dalej. Dzięki nim możemy też stworzyć piękną dekorację naszego domu i codziennie cieszyć się swoją własną galerią ścienną.

Galeria zdjęć na ścianie – dlaczego warto?

Wyobraźmy sobie, że mamy zły dzień w pracy. Tak, takie się zdarzają. Wracamy do domu, do naszej oazy spokoju, gdzie już na wejściu wita nas ściana ze zdjęciami w przedpokoju, z najwspanialszymi wspomnieniami. Od razu lepiej, prawda? Albo idziemy dalej, w głąb domu czy mieszkania, a tam wyłania się galeria zdjęć na ścianie w salonie. Ważne uroczystości, wyjątkowe chwile, wszystko wybrane i dobrane przez Ciebie. Taka galeria z ramek od razu poprawi humor.

galeria zdjec na scianie

Galeria ścienna – doskonała dekoracja domu

Co bardziej może wyrazić Ciebie niż Twoja własna galeria ścienna? Po co szukać dodatkowych inspiracji do udekorowania domu? Wszystko masz w swoich wspomnieniach, na swoich zdjęciach. Teraz wystarczy przenieść to na ścienną galerię zdjęć z pomocą fotoramki. Ty decydujesz jakie zdjęcia zawisną na Twojej ścianie. Ty wybierzesz najlepszy układ zdjęć na ścianie i stworzysz doskonałą dekorację Twojego domu. To przecież Twoje wspomnienia.

galeria scienna

Układ zdjęć na ścianie – spokojny, a może szalony?

Twój dom wyraża Ciebie, podobnie jak Twoja galeria na ścianie. Dlatego to Ty zaprojektujesz najbardziej odpowiadający Ci układ zdjęć na ścianie. Dopasuj go do swojego stylu, do stylu całego pomieszczenia, by budził nie tylko miłe wspomnienia, ale stanowił piękną dekorację.

Możesz wybrać najbardziej klasyczny układ ramek na swojej ścianie. W rzędach, równo ułożone, tworząc spokojną i wyważoną galerię ścienną. Możesz też zaszaleć tworząc mozaikę wg takich zasad, jakie ustalisz. Twój dom, Twoje zdjęcia, Twój układ zdjęć na ścianie.

układ zdjęć na ścianie

Galeria zdjęć na ścianie – zmieniaj kiedy chcesz

Tworząc swoją galerię z ramek na ścianie nie musisz wiązać się z nią na zawsze. Zmieniaj elementy, dokładaj nowe ramki, przekładaj, mieszaj, działaj nieszablonowo. Korzystając z kwadratowych ramek w każdej chwili możesz wymienić jeden element na nowy, bez zaburzania całej koncepcji Twojego układu zdjęć na ścianie. Możesz też łatwo rozbudować galerię z ramek o kolejne zdjęcia, które doskonale będą komponować się z wcześniej użytymi.

kwadratowe ramki

Łatwa w montażu galeria ścienna

Jak najłatwiej stworzyć galerię zdjęć na ścianie w salonie czy pokoju? Oczywiście można tradycyjnie z użyciem gwoździ, młotka itp. Tylko wtedy trudniej jest o zmianę koncepcji naszej galerii zdjęć. Raz wbity gwóźdź zostaje na dłużej, albo… zostawia dziurę.

Stawiając na zmiany układu zdjęć na ścianie tak często jak tylko chcemy, warto zastosować nowoczesne rozwiązania, które ułatwią nam bawienie się w tworzenie coraz to nowych galerii ściennych. Zastosowanie rzepów montażowych jest proste, łatwe i przyjemne, zarówno podczas tworzenia naszej galerii na ścianie, jak i podczas jej demontażu, czy zmiany układu.

Rób zdjęcia, zachowuj wspomnienia, wywołuj ramki, twórz ścienne galerie zdjęć. Zmieniaj wygląd swojego domu w sposób jaki najbardziej będzie Ci odpowiadał. Powodzenia!

Marcin, Colorland

Udostępnij znajomym: