InspiracjeProdukty

Fotoramka ClickPic - zdjęcia idealne na ścianę, doradzam!

09.04.2021 • Przeczytasz w 3 min.

Czasami Wasz Doradca ds. prezentów ma tak, że wchodzi do jednego lub drugiego mieszkania i nie czuje kompletnie nic. Niby wszystko wygląda normalnie, najnowsze meble, kuchnia urządzona w nowoczesnym stylu, w salonie telewizor, który zapewnia praktycznie takie doznania jak podczas seansu kinowego, a jednak czegoś mi zawsze brakuje w takich miejscach…

Tym bardziej byłem w ostatnim czasie zaskoczony, gdy odwiedziłem swoją dawno niewidzianą przyjaciółkę i po prostu oniemiałem z zachwytu, przechadzając się po jej domostwie. Wszystkie elementy wystroju zdawały się zaprzeczać obowiązującym trendom i modom w aranżacji wnętrz. Koleżanka jak się okazało jest wielką fanką mebli, pochodzących z minionej epoki. Oprócz tego Koleżanka miała nad łóżkiem fotografie swoich przodków, od prapradziadków począwszy. Prawdziwa historia rodziny opowiedziane w formie galerii zdjęć na ścianie.

Galeria zdjęć na ścianie

A przecież każdy z nas może stworzyć dla siebie taką galerię, która nada wnętrzu indywidualnego charakteru. Każdy może przenieść swoje wspomnienia do namacalnej formy wydrukowanych fotografii. Nawiązując do narzędzi dostępnych w social mediach, można „ ustawić relację”, którą możesz dotknąć i która nie znika po dwudziestu czterech godzinach. Tylko od Ciebie będzie zależało jak długo konkretny układ zdjęć upiększy Twoją przestrzeń życiową. Dodatkowo nie trzeba być wcale Złotą Rączką, aby tego dokonać (jako Wasz Doradca ds. prezentów muszę się przyznać, że kucie i wiercenie w żelbetonowych ścianach nie jest moją mocną stroną i zawsze przyprawia mnie to o ból głowy). Doskonałym sposobem na kreatywne zagospodarowanie ściany okazuje się być w tym momencie Fotoramka ClickPic czyli zdjęcia w ramkach na ścianie.

Dlaczego Fotoramka ClickPic to dobry pomysł?

  • łatwy montaż – wyobraź sobie, że jesteś artystą, a w Twojej głowie buzują pomysły niczym ziarna kukurydzy w maszynie do popcornu. Masz fotografie, które chciałbyś wyeksponować ale perspektywa zakupu ramek, szukania gwoździków i młotka obniża artystyczną motywację do działania. Mam dla Ciebie doskonałą wiadomość. Fotoramka ClickPic to produkt kompletny. Po prostu wybierasz zdjęcia, które chcesz wydrukować, decydujesz się na konkretną ramkę i zamawiasz. Ramki mocowane są na praktycznych rzepach 3 M, dzięki czemu odpada cała „zabawa” z młotkiem i oprócz tego daje to pełną swobodę w tworzeniu przeróżnych układów.
  • otwarta aranżacja – wspomniany wyżej sposób montażu daje Ci praktycznie nieograniczoną możliwość w robieniu kompozycji np. przychodzi wiosna i chcesz, aby zdjęcia na ścianie i ich aranżacje nawiązywały do aktualnej pory roku. Niczym za czasów szkolnych, gdy robiło się gazetki ścienne, przygotowujesz fotografie kwiatów, zielonych wzgórz nad Soliną czy pola kwitnących krokusów. Innym wyznacznikiem może być również nasze samopoczucie, kiedy np. potrzebujemy obrazów, które dobrze wpływają na nas w trakcie pracy umysłowej. Warto wspomnieć, że sama zmiana kompozycji zajmuje dosłownie kilkanaście minut i poradzi sobie z nią nawet osoba, która delikatnie mówiąc nie posiada zdolności manualnych.
  • wysoka jakość produktu – zdjęcia drukowane są na wysokiej jakość papierze z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów poligraficznych. Dzięki temu fotografie mają soczyste kolory i są odporne na negatywne czynniki zewnętrzne np. ostre światło wpadające przez okno. Każda ramka posiada wymiary 20x20 cm, sprawia to, że cała aranżacja nabiera równowagi i jest przyjemna dla oka. Oprócz tego, jeżeli chcesz na zdjęciu możesz dodać własny tekst np. informację o tym co przedstawia fotografia lub kiedy została wykonana. Dodatkowo muszę wspomnieć o prostym edytorze on-line z pomocą, którego bardzo szybko wgrasz interesujące Cię zdjęcia i złożysz zamówienie.

Fotoramka ClickPic - podsumowanie

W tym momencie nawet Wasz Doradca ds. prezentów poczuł zew artysty. Odpalam zakamarki moich fotograficznych archiwów i szukam zdjęć do osobistej galerii na ścianę. Tak, teraz już wiem, że dzisiejszy wieczór spędzę z hasłem Fotoramka ClickPic. Serdecznie doradzam również Tobie aranżacyjne rewolucje. Jestem przekonany o tym, że sprawi Ci to dużo radości i satysfakcji a osoby, które będą miały okazje obejrzeć Twoje dzieła pomyślą, „ten dom ma duszę” i „też sobie coś takiego zrobię”.

Pięknie pozdrawiam

Doradca ds. prezentów

Udostępnij znajomym: