InspiracjeTriki i porady

Fotoksiążka szkolna lub przedszkolna!

23.02.2017 • Przeczytasz w 2 min.

Któż z nas nie wspomina beztroskich czasów z okresu dzieciństwa, kiedy chodziliśmy do szkoły czy przedszkola... To tam zawieraliśmy pierwsze przyjaźnie. Z pewnością nie raz wspominamy naszych kolegów, czy koleżanki ze szkolnych ław. Wspominamy wspólnie spędzone chwile, którym towarzyszyły piękne emocje. Przypominamy sobie, co czuliśmy, kiedy recytowaliśmy pierwszy wierszyk na akademii, czy śpiewaliśmy piosenkę na jasełkach.

Idealny sposób na uwiecznienie wspomnień!

Wracamy pamięcią do naszego pierwszejgo nauczyciela, który motywował nas do nauki lub dodawał odwagi, kiedy ogarniała nas trema. Mimo że upłynęło wiele lat, jak dziś widzimy uśmiech na buzi mamy, czy łzy wzruszenia na policzku babci. Wspominamy, jak dumny był nasz tato podczas uroczystości pasowania na przedszkolaka i ucznia pierwszej klasy. Przypominamy sobie pierwsze sympatie i rozczarowania. Nasz bal maturalny! Och co to była za impreza ...

Przeglądając stare fotografie, wspomnienia wracają jak żywe. Warto byłoby je odtworzyć i podzielić się nimi. Już dziś możecie stworzyć fotoksiążkę ze szkolnych lat lub pomyśleć o swoich pociechach, które są na etapie edukacji.

Fotoksiążka szkolna to nie tylko pamiątka dla rodziców, czy uczniów, to również świetny pomysł na prezent dla nauczyciela. Który z nauczycieli nie ucieszyłby się z tak oryginalnego podarunku? Cała klasa w jednej fotoksiażce, wspólne klasowe zdjęcie, czy wspomnienia z wycieczki do teatru lub muzeum.

Dodatkowo kilka ciepłych słów podziękowania dla nauczyciela, dodanych od każdego dziecka lub własnoręcznie namalowany rysunek. Najpiękniejszy prezent, bo prosto od serca malucha.

Fotoksiążka może stać się tradycją w niejednej szkole, czy przedszkolu.

Warto gromadzić taką kronikę ze wszystkich klas, a po wielu latach przypomnieć sobie najważniejsze wydarzenia, które przeżyliście razem w szkolnych murach.

Jak zrobić fotoksiążkę szkolną lub przedszkolną?

Stworzenie fotoksiążki dla całej grupy przedszkolaków bądź klasy jest dziecinnie proste. Przygotowaliśmy mnóstwo gotowych, tematycznych szablonów. Sprawdźcie najnowsze z nich:  “School Story”, ”Yearbook” i “Dziecięca Przygoda”. Lubicie klasykę - obejrzyjcie szablon “Tablica” lub “Zeszyt”. Już dziś możecie wybrać ulubiony szablon, dodać Wasze zdjęcia, teksty oraz opisy pod zdjęciami.

Zobaczcie nasze szablony www.colorland.pl/fotoksiazka

Projektowanie fotoksiążki to super zabawa. Mogą w niej uczestniczyć nie tylko dorośli. Zaproście swoje pociechy i zaangażujcie w tworzenie projektu. Kto wie, może odkryją nowe talenty!

Chcecie stworzyć kolejny projekt dla następnego ucznia lub przedszkolaka? Nic bardziej prostego. A więc do dzieła! Wystarczy, że skopiujecie gotowy projekt w koszyku, podmienicie zdjęcia i kolejna fotoksiążka gotowa.

Koniecznie sprawdźcie najlepszą ofertę fotoksiążek!

OFERTA DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI >>


 

Beata, Colorland


 

Udostępnij znajomym: