InspiracjeTriki i porady

Fotoksiążka na pierwszy roczek!

08.08.2017 • Przeczytasz w 3 min.

Pierwsze urodziny dziecka to wyzwanie i zarazem wielkie wydarzenie w życiu całej rodziny. Minął rok odkąd pojawił się na świecie kolejny człowiek i kompletnie zawojował swoje najbliższe otoczenie. To początek nowego etapu w życiu malucha, okazja do spotkania się i powspominania ostatnich dwunastu miesięcy. Fotoksiążka dla dziecka to jeden ze sprawdzonych pomysłów na to, aby nie dziś i nie jutro, ale za lat kilka nasz jubilat również poczuł klimat imprezy, której ma pełne prawo nie pamiętać. Co więc należy uznać za elementy obowiązkowe takiej imprezy? Zaraz się dowiecie.

Fotoksiążka Pierwszy Roczek

MAŁE PRZYJĘCIE

Przygotowania do pierwszych urodzin co prawda nie są wymagające, ale musisz przemyśleć kogo należy zaprosić - mamy na myśli rodzinę, bo na kolegów i koleżanki jest jeszcze za wcześnie :) Co z dekoracją mieszkania? Balony z pewnością ucieszą malucha, ale nie licz na to, że w dzień imprezy doceni Twoje bardziej pracochłonne starania co do wystroju - ma dopiero roczek :). Jednak warto udekorować dom z okazji tego radosnego święta. Planujesz wszak zaprojektowanie fotoksiążki na pierwszy rok życia – Twoje dziecko kiedyś ją obejrzy – warto, żeby wiedziało, że jego urodziny były w domu prawdziwym świętem.

TORT - DRUGA GWIAZDA IMPREZY

Bez niego urodziny są po prostu nieważne. Trudno wyobrazić sobie coś bardziej uroczego niż jedna dumna świeczuszka na szczycie tortu. Maluszkowi raczej nie uda się jej zdmuchnąć, ale na przyjęciu będą osoby, które go kochają i z pewnością pomogą w tym trudnym zadaniu. Nie zapomnijcie jednak uwiecznić tej chwili na zdjęciu. To idealny kadr do fotoksiążki na roczek pierwszy. W kolejnym będzie już całkiem inaczej – dziecko poradzi sobie ze zdmuchnięciem świeczek dając nam kolejne powody do radości.
Fotoksiązka na pierwszy rok życia
Jeśli w kwestii wypieków nie czujesz się zbyt mocno przekaż te zadania specjalistom. Masz na głowie wystarczająco dużo spraw – tort zamów, a sama się wyśpij. Niech to będzie święto również dla Ciebie. Zresztą, co tu dużo mówić – pierwszy urodzinowy tort w życiu dziecka powinien być idealny – musi doskonale wyglądać na kartach projektu fotoksiążka na pierwszy roczek!

FOTOKSIĄŻKA NA PIERWSZY ROK ŻYCIA

W tym pierwszym okresie tak wiele dzieje się w życiu malucha, że warto jest zatrzymać te wspomnienia w fotoksiążce. Zachęcamy Was do tego. Również mamy dzieci i wiemy jak trudno jest przypomnieć sobie jak nasza pociecha wyglądała w swoje pierwsze urodziny. Nasze wspomnienia, podobnie jak Wy przechowujemy w fotoksiążkach. W Colorland możesz wybrać dedykowane szablony fotoksiążek na pierwszy rok życia, w których udokumentujesz nie tylko jego pierwsze kroki, ale zapiszesz metryczkę urodzenia (waga, długość i data narodzin), zaznaczysz ile ząbków udało się już “wyhodować”, dodasz odcisk dłoni i stopy… To naprawdę rozczula. Fotoksiążka z pierwszego roku dziecka to najpiękniejszy prezent dla Ciebie-rodzica. Ale również doskonała pamiątka, którą warto przechowywać z myślą o innych bliskich osobach. Pomyśl, może taką fotoksiążkę dla dziecka pokażesz kiedyś sympatii swojego potomka.

Fotoksiążka Pierwszy Roczek
Fotoksiążka Pierwszy Roczek

Doradca ds. Prezentów

Udostępnij znajomym: