InspiracjeTriki i porady

Fotoksiążka maturalna 2018

30.03.2018 • Przeczytasz w 2 min.

“Matura to bzdura” słyszycie od starszych kolegów i koleżanek. Tak - rzeczywiście ten, kto ma ją już za sobą wie, że kolejne etapy życia są jeszcze trudniejsze. Ale stres przedmaturalny jest bardzo na miejscu. Towarzyszy wszystkim ważnym i strategicznym etapom życia.

Matura 2018

 

Ale my nie do końca o maturze chcemy dziś pisać… Naszym aktualnym tematem są szkolne wspomnienia. Te najciekawsze dla młodego człowieka lata - szkoła średnia - okres wchodzenia w dorosłość. Co takiego razem przeżyliście w szkole średniej? Szkolne wycieczki, przyjaźnie i zabawne sytuacje ze szkolnej ławki, najbardziej charakterystyczni nauczyciele, których zapamiętacie do końca życia? Z pewnością jest tego znacznie więcej. Ale do czego zmierzam… Do tego, że Wasze szkolne/maturalne wspomnienia są cenne. A mając na uwadze zbliżający się koniec szkoły średniej, warto pomyśleć o pamiątkach dla Was i prezentach dla wychowawców.

 

 

W fotoksiążce maturalnej szkolne wspomnienia będą zachowanej najlepiej, jak tylko mogą być. Zdjęcia uczniów, wychowawców, wasze opisy, szkolne żarty i najciekawsze historie… Zobaczcie naszą ofertę na fotoksiążkę maturalną oraz tegoroczne szablony dla uczniów szkoły średniej:

 

Fotoksiązka maturalna Colorland

Fotoksiązka maturalna Colorland

Fotoksiązka maturalna Colorland 

Ewa, Colorland

Udostępnij znajomym: