InspiracjeTriki i porady

Fotoksiążka komunijna - pamiątka z uroczystości

23.05.2017 • Przeczytasz w 1 min.

Dla wielu rodziców maj to miesiąc szczególny. Ich dziecko przystępuje do I Komunii Św. Ta uroczystość staje się wzniosłą chwilą oraz głębokim przeżyciem duchowym dla całej rodziny.

Zorganizowanie uroczystości wymaga od wszystkich członków ogromnej pracy i zaangażowania. Zaproszeni goście także mają nie lada problem, szczególnie jeśli chodzi o wybór prezentu komunijnego.  

Coraz częściej można zauważyć, że rodzice chrzestni i goście komunijni wręcz prześcigają się w wymyślaniu oryginalnych podarunków dla drugo-/trzecioklasisty. Zamiast komputera, tabletu czy telefonu komórkowego warto pomyśleć o czymś niestandardowym, co przywoła wspomnienia z uroczystości komunijnej i stanie się pamiątką na lata.
Fotoksiążka z I Komuniii Św.

Przykładem takiego prezentu jest fotoksiążka z Pierwszej Komunii Świętej. Szczególnie cieszy, gdy można stać się jej autorem! Wyjątkowe chwile zasługują na szczególną oprawę, dlatego warto zdecydować się na zatrzymanie ich na kartach fotoksiążki. Twarda, laminowana oprawa, bogaty wybór szablonów komunijnych, intuicyjny kreator, wydruk na eleganckim papierze - to tylko niektóre z zalet projektowania. Możliwość wykorzystania gotowych szablonów sprawia, że praca w intuicyjnym kreatorze staje się czystą przyjemnością.
Fotoksiążka komunijna

Fotoksiążka komunijna to doskonały podarunek dla dziecka, rodziców, dziadków, a także gości komunijnych. Przeglądana po latach przywoła najpiękniejsze chwile, wzruszy do łez i sprawi, że nasze wspomnienia odżyją na nowo.

 

Justyna, Colorland
 

Udostępnij znajomym: