InspiracjeTriki i porady

Fotoksiążka dla Babci i Dziadzia

13.01.2017 • Przeczytasz w 2 min.

Niegdyś filiżanka ciepłej kawy zbożowej towarzyszyła Babciom i Dziadkom kiedy w niedzielne popołudnia przeglądali karty klasycznych albumów z fotografiami rodzinnymi. Było mnóstwo wzruszenia czasem tęsknoty, ale też radości. Czasy się zmieniły. 

LEKTURA PEŁNA MIŁOŚCI

Dzisiejsze Babcie i Dziadkowie piją zieloną herbatę lub latte, ale nadal lubią przeglądać zdjęcia swoich bliskich. W wielu domach nadal praktykowany jest ten uroczy rytuał. Tyle, tylko, że Dziadkowie robią to teraz trzymając na kolanach... fotoksiążkę. Dowiedzcie się dlaczego.

Fotoksiążka na Dzień Babci Colorland Fotoksiążka na Dzień Babci Colorland

PIĘKNA FORMA

Klasyczne albumy są piękne, zachwycają swoim klimatem w stylu retro wymagają jednakże delikatności w obchodzeniu się z nimi. Plasterki z fotografii lubią się odkleić, wiotka bibułka rozdzielająca poszczególne karty zagiąć, a karteczka podpisem bezpowrotnie zniknąć. My natomiast chcemy, aby Dziadkowie mogli swobodnie zaglądać do wnętrza, przeglądać zdjęcia, śmiać się z zabawnych podpisów i nie bać się, że album dozna uszczerbku. Dlatego myśląc o prezencie dla Babci i Dziadka zawsze wybieramy fotoksiążki. Elegancki kredowy papier, poszczególne strony sklejone w trwały sposób a do tego wydrukowane na najwyższej jakości maszynach fotografie, podpisy, wesołe obrazki i teksty. To nowoczesny produkt o wysokiej jakości. Więc jeśli chcemy wręczyć naszym Babciom i Dziadkom coś pięknego i trwałego zarazem wybierzmy fotoksiążkę.

Dowiedz się więcej o fotoksiążce www.colorland.pl/fotoksiazka

Fotoksiążki w Colorland dostępne są w 4 formatach i w ponad stu szablonach Różne style, różne klimaty – od intensywnych kolorowych po subtelne oraz klasyczne wzory. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Zobaczcie nasze szablony www.colorland.pl/fotoksiazka

Szablony fotoksiążki od Colorland to zestawy w skład którego wchodzą tła utrzymane w określonej estetyce a do tego również – w zależności od szablonu – ramki, napisy i kliparty czyli małe grafiki. To funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie rozwiązanie znacznie ułatwia prace nad projektem. Wszystko do siebie pasuje, a dodawane zdjęcia wyglądają zjawiskowo. Aplikacja jest prosta w obsłudze a samo projektowanie to czysta przyjemność. Większa będzie tylko radość obdarowanych rzez nas Babć i Dziadków. Nie czekaj i stwórz niepowtarzalną fotoksiążkę dla Babci i Dziadka, dzięki której Ci, których kochasz będą Cię mieli zawsze blisko siebie.
 

Beata, Colorland

 

Udostępnij znajomym: