Inspiracje

Dzień Kobiet - prezent dla mamy, żony, przyjaciółki

07.03.2022 • Przeczytasz w 5 min.

Są dni, których nie wypada przeoczyć. W dzisiejszych czasach bywa to trudne, ponieważ na długo przed jakimś świętem wystawy sklepowe zapełniają się tematycznymi akcesoriami. Tym razem nie będzie wyjątku – 8 marca obchodzi się Dzień Kobiet, co wiąże się z wręczaniem paniom drobnych podarunków. Potrzebny Ci pomysł na prezent na Dzień Kobiet? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałem.

Fotoksiążka na Dzień Kobiet

Symbolicznie, ale z klasą


W Dniu Kobiet zwykło się wręczać paniom drobne upominki. Zazwyczaj są to kwiaty lub słodycze, wręczane wraz ze słowami uznania w stronę płci pięknej. Wartość drobiazgu zależy od relacji, jaka nawiązała się między osobą wręczająca a kobietą. Powyższe upominki z powodzeniem można podarować koleżankom w biurze, nauczycielkom czy dobrym znajomym. Pomysły na prezent na Dzień Kobiet osobom bliższym sercu mogą wyglądać zgoła inaczej.


Chcesz sprawić przyjemność którejś z kobiet? Mam dla Ciebie kilka ciekawych propozycji.


Myśl nieszablonowo


Wiem, że kiedy myślisz o nadchodzącym święcie pań, w Twojej głowie natychmiast włącza się uspokajający sygnał. Bukiet kwiatów czy butelka dobrego wina zazwyczaj załatwiają sprawę. W tym roku masz okazję wręczyć coś oryginalnego :) Zainspiruj się wspomnieniami, które łączą Cię z jedną z pań i spraw jej wyjątkowy prezent na Dzień Kobiet.
Co możesz wykorzystać do stworzenia unikalnego podarunku? Sięgnij po zdjęcia, które przechowujesz w swoim smartfonie lub w pamięci aparatu. Z serii wspaniałych ujęć wykonasz idealny prezent na Dzień Kobiet, zaskakując płeć piękną niecodziennym pomysłem.


Fotoksiążka – doskonały prezent dla żony na Dzień Kobiet


Żona – oddana kobieta, która z czułością przygotuje romantyczną kolację, zdrową przekąskę do pracy, zadba o dom, wychowa potomstwo, a przy tym nadal wygląda promiennie i atrakcyjnie. Taka kobieta zasługuje na wyjątkowy prezent, który przypomni jej o tym, jak wiele robi dla innych.
Dzień Kobiet jest świętem celebrującym kobiecość. Przygotuj jej klasyczną fotoksiążkę w osobistym wydaniu i zamieść fotki, których jest bohaterką. Z łatwością przygotujesz projekt w naszym kreatorze online. Może zamieścisz tam kilka osobistych przemyśleń i ozdobisz karty albumu w jakiś szczególny sposób? Twoja żona będzie Ci wdzięczna nie tylko za pamięć, ale przede wszystkim za wyjątkowy prezent na Dzień Kobiet.

Fotoksiążka na prezent

Niepowtarzalny prezent dla mamy na Dzień Kobiet


Ileż ta kobieta musiała znieść, by wychować Cię na dobrego człowieka. Ile nerwów i trudu kosztowało ją nauczenie Cię wartości, które być może dziś są Twoją wizytówką. Mama to postać, której wdzięczność i podziękowania należą się jak najczęściej. Dzień Kobiet to świetna okazja, by wyrazić swój zachwyt nad istnieniem płci pięknej.
Chcesz, by było oryginalnie i ponadczasowo? Wybierz Starbook, czyli fotoksiążkę w wersji premium. Z pewnością masz mnóstwo wspomnień związanych z Twoją ukochaną mamą. Utrwalone w kadrach powinny jak najszybciej znaleźć się w pięknej oprawie. Doskonałą bazą dla takich zdjęć będzie Starbook, gdzie połączono druk atramentowy z fotograficznym naświetlaniem.
Taka technika pozwala zachować szczegóły każdej fotografii i wiernie odwzorować kolory. Wybrane przez Ciebie zdjęcia będą wybitnie prezentować się na błyszczących stronach albumu, który z pewnością będzie traktowany jako bezcenna pamiątka. Wzruszenie w matczynych oczach i zachwyt nad wspomnieniami – czy to nie jest najlepszy prezent na Dzień Kobiet?

To ona jest dziś gwiazdą


Pomyśl tylko, jaki nudny byłby świat bez kobiet. Przyjemnie jest spędzać czas w damskim towarzystwie, wymieniać się poglądami, poznawać inny punkt widzenia, wysłuchać dobrych rad. W dniu 8 marca okaż nieco czułości w stronę płci pięknej i wyraź swój podziw oraz szacunek za wszystko, co robią. Bo robią naprawdę wiele – czasem nawet wykonują kilka czynności jednocześnie ;)
Jeśli więc w Twojej rodzinie jest partnerka, matka, żona, córka czy ukochana siostra, nie wahaj się uczcić tego dnia dobrym słowem i jakimś drobiazgiem. Nie wiesz, jaki prezent sprawić na Dzień Kobiet? Pozwól, że podsunę Ci pomysł na coś praktycznego – bo kobiety to przede wszystkim zwolenniczki wszystkiego, co ma związek z funkcjonalnością. Zamów fotokubek, który zaprojektujesz online na naszej stronie. W projekcie ujmij ciekawą fotkę i dodaj fajny tekst. Tym drobnym gestem sprawisz radość niejednej kobiecie!

Fotokubek na prezent
 


Prezent dla przyjaciółki na Dzień Kobiet


Pokrewna dusza, powierniczka największych sekretów, prywatny doradca w życiowych sprawach – do przyjaciółki możesz zadzwonić nawet w środku nocy, a ona i tak cierpliwie wysłucha Twoich słów i wyrazi swoje zdanie. Takiej osobie należy się oryginalny prezent na Dzień Kobiet!
Proponuję zatem fotoobraz na płótnie canvas. To stylowy element wyposażenia, który przykuwa uwagę, więc wybierz imponujące zdjęcie, które świetnie zaprezentuje się w kobiecej przestrzeni. Brak Ci pomysłów? Z przyjemnością pomogę! Możesz przygotować ciekawy kolaż, wykorzystując kilka fotek z prywatnego archiwum lub zdecydować się na gotowy fotoobraz, który podbije jej serce. Na stronie Colorland znajdziesz ponad 150 barwnych propozycji, które czekają na realizację. Przejrzyj wszystkie i zdecyduj, która z nich najbardziej odpowiada cechom charakteru Twojej przyjaciółki.

Fotoobraz na ścianie


Podwójna okazja do świętowania


Oryginalny prezent na Dzień Kobiet możesz wręczyć również wtedy, gdy jesteś kobietą ;) Przy odrobinie kreatywności spędzicie ten czas na czymś przyjemnym. Możesz zaprosić przyjaciółkę na ciekawy trening lub zabrać ją do SPA na jakiś smaczny zabieg (czekolada lub maseczka ze złota brzmią ciekawie, prawda?). A może wybierzecie się tego dnia do kina lub teatru? Takie propozycje to idealny prezent na Dzień Kobiet dla mamy, siostry czy córki.


Niecodzienny prezent z okazji Dnia Kobiet


Świętowanie to nie tylko prezenty w fizycznej postaci. Możesz zaskoczyć kobietę czymś, czego się zupełnie nie spodziewa. Odkryj przed nią swoją wrażliwszą stronę i napisz tematyczny wiersz. Może być z humorem lub też taki całkiem na poważnie – najważniejsze, by z wersów dało się wyczytać to, co leży gdzieś głębiej, na dnie serca. Przemyślane i dobrze dobrane słowa będą stanowić bezcenny i niepowtarzalny prezent na Dzień Kobiet.

Doradca ds. Prezentów

Udostępnij znajomym: