InspiracjeTriki i porady

Drobiazgi na prezent – 5 pomysłów i inspiracji.

23.09.2021 • Przeczytasz w 3 min.

Każda okazja jest dobra do tego, by ją świętować. Urodziny koleżanki z pracy, awans przyjaciela Twojego męża czy niespodziewany sukces kuzynki – takie chwile warto uczcić, by pozostały z nich wyłącznie dobre wspomnienia. Jaki prezent sprawić takiej osobie? Oto najciekawsze naszym zdaniem pomysły na drobiazgi na prezent.


Fotomagnes
Taki niezobowiązujący upominek może wyrazić wiele, pozostając jedynie niewielkich rozmiarów zdjęciem, które od razu po rozpakowaniu można umieścić na lodówce. A jest to sprzęt, do którego zagląda się przynajmniej kilka razy dziennie, zatem i wzrok będzie padał zawsze na drobiazg sprezentowany z głębi serca. Fotomagnes to upominek na każdą okazję. Możesz zamieścić w nim wyjątkowe zdjęcie, które udało Ci się zrobić podczas ostatniego pobytu nad morzem, lub chwytający za serce cytat, który będzie motywował do działania każdego dnia.

Fotomagnes na lodówkę.


Kubek ze zdjęciem
To jeden z najchętniej wybieranych upominków na wiele okazji. Co czyni go tak wyjątkowym? Można go całkowicie spersonalizować, dodając fotografię z prywatnej kolekcji, zabawny napis lub datę. Fotokubek może mieć wybrany przez Ciebie kształt, posiadać wnętrze w wybranym kolorze lub zmieniać barwę pod wpływem temperatury. Jest piękny, a do tego szalenie praktyczny.

Kubek ze zdjęciem.


Fotoplakat
To świetny moment, by zatrzymać najważniejsze ze wspomnień. Masz zdjęcie, na którym Twoja córeczka wykonuje trudną pozę jako baletnica? A może udało Ci się uchwycić wyjątkowy kadr, gdy Twój ukochany pupil dostał tak zwanej głupawki? Rozgniewane morze podczas sztormu? Zapierający dech w piersiach górski widok? Wybierz jedno zdjęcie i wywołaj Fotoplakat, a następnie opraw w ramkę i podaruj jako drobiazg. Ponadczasowy klasyk!

Fotoplakat.


A jeżeli przeglądając galerię swoich zdjęć uznasz, że masz ich naprawdę pokaźną ilość, zamów odbitki w tradycyjnym formacie i sprezentuj komuś w eleganckim pudełku.


Praktyczna ramka na zdjęcia
Chyba dotarły już do Ciebie współczesne trendy w aranżacji wnętrz, i wiesz doskonale, że ostatnim hitem jest galeria rodzinnych fotek. Przejrzyj zatem archiwum swoich zdjęć w telefonie i opraw kilka z nich w nasze fotoramki ClicPic. Można je łatwo zamontować oraz zdemontować bez brudzenia ściany. Podaruj jedną z takich ramek cioci w dniu imienin, drugą sprezentuj synowi za to, że tak dzielnie wspiera Cię w domowych obowiązkach, trzecią zaś umieść w swoim firmowym gabinecie – a co! Przecież Tobie również należą się czasem drobiazgi na prezent.

CickPic.


Fotoobraz
Pozostając w temacie aranżacji wnętrz, chcemy zaproponować Ci fotoobraz. Możesz wykazać się duszą artysty i uchwycić przepiękny widok, który następnie sprezentujesz niedalekiej rodzinie jako drobny upominek. Pokażesz się tym samym od dobrej strony, a może nawet zrobisz furorę jako początkujący fotograf. A jeśli uważasz, że absolutnie nie masz do tego talentu? Na pewno wybierzesz coś spośród naszych gotowych propozycji. Oferowane przez nas autorskie wzory z pewnością wpasują się w każde wnętrze, dopełniając aranżację w wielkim stylu. 

Fotoobraz na ścianę.

Doradca ds. Prezentów

Udostępnij znajomym: