InspiracjeTriki i porady

Co kupić zamiast zabawek na roczek? Sprawdź!

29.08.2023 • Przeczytasz w 4 min.

Pierwsze urodziny to niezwykle ważne wydarzenie! Roczny maluch potrafi zaskoczyć najbliższych naprawdę wieloma rzeczami. Jeśli i Ty znajdujesz się w gronie zaproszonych gości na urodzinową imprezę, z pewnością zastanawiasz się, jaki prezent na pierwsze urodziny podarować słodkiemu brzdącowi. Oto moje propozycje.

Złap ulotne chwile

Roczny maluch cieszy się każdą chwilą, doświadczając codzienności wszystkimi zmysłami. Powiedzmy sobie szczerze – na tym etapie nie jest w stanie zapamiętać niczego na dłużej, ponieważ jego pamięć długotrwała kształtuje się dopiero między 4. a 5. rokiem życia. Na szczęście wszechobecne smartfony pozwalają na utrwalanie każdej sekundy – i to w trybie HD! Wykorzystaj możliwości swojego telefonu i połącz je z ofertą Colorland, tworząc niepowtarzalny, personalizowany prezent na roczek z osobistą dedykacją. Zobacz, jakie to proste.

Zdjęcia na prezent z okazji pierwszych urodzin

Fotografie są źródłem cennych wspomnień, a także sentymentalną podróżą do chwil, które szybko giną w otchłani pamięci. Zdjęcia z pierwszych miesięcy życia za kilka lat okażą się bezcenną pamiątką i powodem do nieustannych zachwytów. Kilkulatki bardzo chętnie (i często!) przeglądają swoje zdjęcia, domagając się licznych opowieści ze strony swoich opiekunów. Taki fotoprodukt to oryginalny prezent, który zajmie w dziecięcym serduszku wyjątkowe miejsce.

fotoksiazka ze zdjec z pierwszych urodzin dziecka

Jaki prezent na roczek dla dziewczynki lub chłopca? Fotoksiążka to bestseller, który doradzam na ponadczasowy podarunek. Dziecięca historia zamknięta w sztywnej oprawie i wzbogacona tematycznym szablonem zrobi piorunujące wrażenie. Do zdjęć możesz dodać kliparty, dowolny tekst lub datę, a nawet zmodyfikować autorski szablon, by jeszcze lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Tak unikalna pamiątka będzie prawdziwym hitem, który przetrwa każdą próbę czasu.

Sprawdź inne szablony dziecięce

Fotoalbum – szlachetny prezent od serca

Na pierwszych urodzinach malucha zazwyczaj nie może zabraknąć najbliższej rodziny. Wśród gości pojawiają się dumni dziadkowie, rodzice chrzestni oraz rodzeństwo. Fotoalbum będzie znakomitym prezentem z rąk tych, wśród których dziecko spędziło pierwsze 12 miesięcy swojego życia.

To właśnie te osoby są świadkami stawiania pierwszych kroczków czy wyrzynania się dolnej jedynki, a także organizatorami świetnych zabaw. Rzecz jasna, każda z tych chwil jest porządnie udokumentowana w galerii smartfona, by teraz ozdobić sztywne karty fotoalbumu oprawionego w szlachetną okładkę.

fotoksiazka ze zdjeciami rodzinnymi

Fotoramka ClickPic – oryginalny prezent na roczek

Pokój rocznego dziecka wciąż pełen jest delikatności. Jeśli nie wiesz, jaki prezent na roczek od dziadków sprawdzi się podczas urodzinowej uroczystości, podpowiadam – fotoramka ClickPic to trafiony upominek, a zarazem wyjątkowy element dekoracyjny wystroju dziecięcego wnętrza. Błyskawiczny montaż produktu na rzepy pozwolić czerpać z prezentu niemal natychmiastową radość. Sam format ramki – 20x20 cm – wpisuje się we współczesne trendy i świetnie wygląda na ścianie w pobliżu dziecięcego łóżeczka. Co więcej, taką galerię można wciąż rozbudowywać, dodając kolejne zdjęcia, aż do momentu stworzenia efektownej kolekcji. Dzięki rzepom montażowym można wielokrotnie zmieniać układ zdjęć, bez jakichkolwiek uszkodzeń na ścianie.

clickpic ze zdjeciem dziecka

Memorki – stylowa ekspozycja dziecięcych kadrów

Roczne dzieci są rozkoszne i wyglądają na zdjęciach bardzo naturalnie. Masz komplet kadrów, od których nie możesz oderwać wzroku? Wykorzystaj sentymentalne zdjęcia na prezent i podaruj na roczek Memorki. To zestaw fotek w stylu Polaroida, które można wyeksponować w niezwykły sposób. W komplecie otrzymasz sznureczek oraz drewniane miniklamerki, a także drewniane bloczki, które świetnie wkomponują się w dziecięcą aranżację.

Co na prezent na roczek? Wspomnienia!

Czas to cenna waluta, a jego biegu nie jest w stanie zatrzymać żaden pieniądz. Być może jesteś zdania, że roczne dziecko najbardziej ucieszy się z edukacyjnej zabawki czy zestawu wymyślnych foremek do kąpieli. Tych na pewno nie brakuje maleństwu, ponieważ dbają o to jego rodzice. Podaruj mu coś więcej – prezent, który po latach wciąż będzie wywoływał uśmiech na twarzy dziecka i ciepłe wspomnienia w sercach jego opiekunów.

Jaki prezent na roczek dla chłopca? W przypadku rocznego dziecka płeć nie ma większego znaczenia, o ile nie celujesz w różowy kocyk lub zestaw słodkich body w dedykowanym kolorze ;) Doradzam uniwersalne prezenty, które są czymś więcej, niż tylko użytkowym przedmiotem. Fotoprodukty są nośnikami pięknych chwil, które można zachować na zawsze. Dzięki ofercie Colorland możesz podarować je w wyjątkowej formie.

Prezent, który Cię wyróżni

Pierwsze urodziny dziecka są wyjątkowe dla całej rodziny. Zapoznaj się z fotoproduktami Colorland i sprawdź, jaki prezent na roczek możesz podarować maluchowi z okazji tak ważnego święta. Zdjęcia, które mu wręczysz, dopełnione zabawnymi historiami z dzieciństwa, będą stanowić ponadczasową wartość. Takim prezentem, który generuje dziesiątki pięknych wspomnień, zapewnisz dziecku radość na lata.

Doradca ds. Prezentów
Udostępnij znajomym: