Triki i porady

Cała prawda o fotokalendarzu

18.12.2018 • Przeczytasz w 2 min.

Fotokalendarz z Colorland to produkt, który najchętniej kupujecie pod choinkę jako prezent dla bliskich. Możemy nawet powiedzieć, że kalendarz ten to pozycja obowiązkowa pod każdą polską choinką! :) A czy znacie wszystkie zakamarki edytora on-line i triki, które ułatwią Wam projektowanie? W tym wpisie znajdziecie kilka wskazówek, dzięki którym Wasze kalendarze będą jeszcze piękniejsze.

Czy wiesz, że...

- nasz fotokalendarz może zaczynać się od dowolnego miesiąca?

Nie musisz czekać do końca roku i zamawiać kalendarz od stycznia. U nas możesz stworzyć fotokalendarz zaczynający się np. od sierpnia, a kończący się w lipcu następnego roku.

- możesz zamówić zeszłoroczny projekt swojego fotokalendarza z aktualnym kalendarium?

Tak, możesz co roku zamawiać ten sam projekt, ponieważ projekty zamówione i opłacone są dostępne przez 400 dni. W kreatorze zmienisz kalendarium na aktualne. 

- możesz w jednym kalendarzu użyć wielu szablonów?

Jeśli podoba Ci się wiele naszych szablonów i nie możesz się zdecydować na jeden, możesz użyć kilku na raz. Wybierz wtedy jeden szablon, następnie na każdej stronie wymieniaj tła na te z innych szablonów - wszystkie znajdziesz w naszym edytorze.

- możesz dodać własne teksty, korzystać z dostępnych klipartów oraz ozdobnych ramek

- gdzie zaznaczyć własne daty i święta?


Mam nadzieję, że ta krótka instrukcja projektowania fotokalendarza pomoże Ci stworzyć własne dzieło. A jeśli chcesz zobaczyć dodatkowe możliwości zobacz nasz krótki FILM.

Agata, Colorland

Udostępnij znajomym: