Aukcje WOŚP 2021 – zacne pakiety fotoprezentów

Dodane: 08/01/2021

UWAGA! UWAGA! Szanowni Państwo! Poniższe słowa kieruję do Was nie przez przypadek. Rzecz jest poważna i warta naszego wsparcia. Jak co roku, tak i teraz czeka nas finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dochód z tegorocznej zbiórki przeznaczony będzie na laryngologię, otolaryngologię oraz diagnostykę głowy. Tak że zwieramy szyki i dbamy o zdrowie naszych globusów. Colorland dołącza się do tej szczytnej akcji, a ja, jako etatowy ambasador marki, odpalam prawdziwe petardy.Zalecenie z góry miałem proste i klarowne. „Drogi Doradco ds. Prezentów, przedłuż Święta i stwórz 3 pakiety prezentowe, które sprostają gustom naszych odbiorców. Generalnie, ma być na bogato”.

Miało być na bogato i jest na bogato. Na licytacje WOŚP wystawiam trzy różne abonamenty na nasze fotoprezenty. Każdy wypchany po brzegi jak worek Św. Mikołaja. Można powiedzieć, że są jak luksusowy samochód z napędem Quattro. Posiadają poczwórne doładowanie. Oznacza to, że abonament jest odnawiany 4 razy w roku, a Ty co kwartał dostajesz nową porcję fotoprezentów.

Przyszli zwycięzcy aukcji na WOŚP to prawdziwi szczęściarze. Za jednym zamachem otrzymują bogate pakiety, z pomocą których mogą zrobić prezent sobie, członkom swojej rodziny albo przyjaciołom. Wszak praktycznie w każdym miesiącu znajdzie się okazja, aby wręczyć komuś prezent i to nie byle jaki. Oryginalny i spersonalizowany a co najważniejsze zawsze trafiony. Nie muszę chyba dodawać, że magiczny moment, kiedy rozpakowujemy prezenty, jest przyjemny nie tylko dla tych, którzy je otrzymali. Równie ogromną satysfakcję czuje ten, kto je przekazał, w momencie, gdy widzi radość na twarzach obdarowanych (na ten przykład moja mamusia było bardzo zadowolona z fotoksiążki ). Oprócz tego, odpada odwieczny problem z wymyślaniem podarunków. Wyobraź sobie, że taki wewnętrzny luz zyskujesz na całe 12 miesięcy. Przez pełny rok masz zabukowane prezenty dla wszystkich.

Dodatkowo, wygrana aukcja to podwójne zwycięstwo. Otrzymujesz zacny abonament na fotoprezenty i wspierasz dobrą inicjatywę, która trwa już prawie trzy dekady. Cel zawsze jest ten sam. Ratowanie życia i zdrowia ludzkiego. Nigdy nie wiadomo, kiedy my lub ktoś z naszych bliskich będzie potrzebował specjalistycznej pomocy, a jak wiadomo nowoczesny sprzęt, to podstawa w dzisiejszym procesie leczenia. Dlatego warto wspierać takie projekty każdego roku. Do końca świata i jeden dzień dłużej.

Wejdź na nasze ciekawe aukcje na WOŚP i zalicytuj. Niech nasza wirtualna puszka wypełni się moniakami i czymś grubszym:

ABONAMENT BOGATY
Fotoksiążka A4, 40 stron; 300 odbitek; zestaw Memorków z gadżetami; Fotoobraz 30x20; Fotokalendarz A4!

ABONAMENT BOGATSZY
Fotoksiążka LUX A4, 40 stron; 500 odbitek; 2 zestawy Memorków z gadżetami; Fotoobraz 40x30; Fotokalendarz A3!

ABONAMENT NAJBOGATSZY
1000 odbitek; 3 zestawy Memorków z gadżetami; Fotoobraz 50x40; Fotokalendarz XL; Starbook A4, 40 stron!

Takich rzeczy jeszcze w Polsce nie było, a moim skromnym zdaniem, nasze propozycje na aukcje WOŚP 2021 to jedne z najciekawszych licytacji. Dlatego serdecznie doradzam skorzystać i pięknie pozdrawiam.

Doradca ds. Prezentów

Udostępnij znajomym: