Nie przegap

Aplikacja mobilna. Ułatwiamy Twoje życie

05.12.2018 • Przeczytasz w 2 min.

Projektowanie bez ograniczeń. To zdanie chyba najtrafniej oddaje całą ideę naszej nowej aplikacji mobilnej. Dzięki niej możesz projektować i zamawiać swoje ulubione fotopamiątki wszędzie, o każdej porze i w każdych warunkach.

Przecież wszystko, co jest Ci potrzebne, masz przy sobie!

 

Aplikacja mobilna ColorlandGO


To było wiele miesięcy wytężonej pracy. Pracowaliśmy nad projektem, który rozwiąże Twój główny problem dotyczący tworzenia fotoksiążek - BRAK CZASU. Co prawda nie wydłużyliśmy dnia… ani też nie weźmiemy na siebie Twoich obowiązków domowych… ale damy Ci aplikację mobilną, dzięki której będziesz mogła stworzyć w okamgnieniu projekt, gdziekolwiek jesteś, w międzyczasie.

ColorlandGO - tak możesz ją nazywać. Nasza aplikacja do projektowania fotoksiążek i innych fotopamiątek została przygotowana dla zwolenników systemu Android, jak również iOS - obie wersje równie ładne i wygodne.
 

Fotoksiążka mobilna ColorlandGO


A co w niej znajdziesz? Na początek mini-wersję fotoksiążki - mały poziomy format w miękkiej błyszczącej okładce, z 32 stronami, drukowany w technologii 7C (w standardzie, bez dopłaty). W ColorlandGO zamówisz również nasze kultowe fotokalendarze, fotoobrazy, magnesy na lodówkę oraz kubki. Uprzedzę Twoje pytanie… tak, odbitki również znajdą się w naszej aplikacji :) tylko musisz dać nam więcej czasu na ich wdrożenie. Jest też niespodzianka, zupełna nowość - sharebook. To taka książka do dzielenia się wspomnieniami. Jej kartki są perforowane (do wyrywania). Więcej na temat oferty mobilnej możesz poczytać TUTAJ.

Ale nie będę przeciągać, pobierz i zobacz sama.
 

pobierz z Google Play


Teraz możesz więcej. Przecież wszystko, co jest Ci potrzebne, masz przy sobie!
 

Aplikacja mobilna ColorlandGO  
Aplikacja mobilna ColorlandGO
Aplikacja mobilna ColorlandGO

 Ewa, Colorland

Udostępnij znajomym: