Nie przegap

8 urodziny – Colorland

17.10.2019 • Przeczytasz w 2 min.

Czy wiesz, że cyfra 8 symbolizuje ambicję i pracowitość? Z całą pewnością można więc stwierdzić, że ósemka idealnie pasuje do Colorland. Dziś, kiedy obchodzimy 8 urodziny, kolejną wspaniałą rocznicę rozpoczęcia naszej działalności, możemy stwierdzić, że te właśnie cechy – pracowitość i ambicja - stoją za naszym sukcesem. Gdybyśmy jednak poprzestali na tym skłamalibyśmy, a tego przecież nie robimy – za naszym sukcesem stoisz przede wszystkim Ty – nasz Klient! Działamy, rozwijamy się, świętujemy dzięki Tobie – dzięki zaufaniu, którym codziennie nas obdarzasz powierzając w nasze ręce Twoje najcenniejsze przeżycia, Twoje wspomnienia. Dziękujemy Ci za to stokrotnie.

Zapraszamy do wspólnego obchodzenia tego święta, bo 8 urodziny Colorland to nasza wspólna sprawa i wspólna radość. Ach, łezka kręci się w oku, ale jest to łezka szczęścia. Koniec z nostalgią! Zaczynamy świętowanie – dziel z nami wesołość i odkrywaj niespodzianki, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Czas, start!

Colorland – witaj w krainie kolorów
fotoksiążka kwadratowa

Czy wiecie, że:

w przeciwieństwie do wielu marek Colorland.pl pozostaje wierny swojej identyfikacji wizualnej, niezmiennej od początku istnienia. Logotyp nie zmienił się i nadal bardzo się nam podoba. Nasz znak towarowy to słowo Colorland pisane fontem Century Gothic oraz kolorowe „oka” liter. W logo króluje kolor, wiele kolorów – grafitowy, szary, jasny zielony, błękitny, czerwony i żółty. Dlaczego w ten sposób? Bo kochamy kolory, jesteśmy z nimi nierozerwalnie związani, pracujemy z kolorami, otrzymujemy je od Ciebie w projektach fotoproduktów i chcemy, aby otaczający nas świat był kolorowy.
W warstwie symbolicznej natomiast logo oznacza wielokierunkowy rozwój. Nie chcemy żadnych ograniczeń dla naszych zainteresowań i rozwiązań – interesuje nasze całe spektrum możliwości, cała paleta barw! Wdrażanie nowych propozycji produktowych, zdobywanie kolejnych rynków, optymalizacja oferowanych produktów, zakup coraz nowocześniejszych maszyn do naszej cyfrowej drukarni, wprowadzanie rozwiązań mobilnych, wielokanałowy kontakt z Tobą – naszym Klientem, kontynuacja działalności charytatywnej. Colorland interesuje się tym wszystkim i nie zamierza przestać.

fotoksiążka A4

odbitki ></h3>
<p ><em>Zespół Colorland</em></p>
        </div>
        <div class= Udostępnij znajomym: