InspiracjeTriki i porady

5 pomysłów na Twoje zdjęcia z wakacji

04.09.2017 • Przeczytasz w 2 min.

Czas powrotu do pracy, szkoły i codziennych obowiązków, bo wakacje właśnie minęły. W dzisiejszym wpisie z przyjemnością prezentujemy Wam kilka inspiracji na wykorzystanie zdjęć z wakacyjnych podróży. Gdy pogoda za oknem już nie sprzyja spacerom, warto poświęcić kilka chwil na stworzenie wyjątkowej pamiątki.

Dziel się wspomnieniami - bo warto!

1. WYWOŁAJ ZDJĘCIA I ZRÓB ODBITKI

Ile zdjęć pstryknęliście na wakacjach? Kilkadziesiąt, kilkaset, a może ponad tysiąc? Co z nimi zrobić? Szkoda trzymać je na dysku. Do dzieła: wybierz te najlepsze i stwórz z nich pamiątkę dla siebie i całej rodziny.

Najbardziej oczywisty wybór to odbitki, dobry wybór gdy masz dużą ilość zdjęć. W naszej aplikacji wystarczy wybrać format i wgrać pliki. Najpopularniejszym formatem jest 10x15, ale... warto te najlepsze zdjęcia utrwalić w większym formacie. Sprawdź jakie to proste :)

Odbitki z wakacji - Colorland

2. FOTOKSIĄŻKA Z WAKACJI

Słońce, plaża i beztroskie lenistwo z drinkiem w ręce czy aktywna wycieczka w Bieszczady? Każdy spędza wolny czas tak jak lubi. Zatem tematów tutaj może być tysiące, wszystko zależy od Ciebie. W fotoksiążce masz do dyspozycji gotowe szablony, które łatwo i szybko możesz dostosować do dowolnej okazji. Sprawdzaliście nowe wzory przygotowane przez naszych grafików?
Fotoksiążka z wakacji - Colorland

3. FOTOALBUM Z KRAJOBRAZAMI

Nasz ekskluzywny produkt ze sztywnymi kartami, które naświetlane są na minilabach Noritsu wpasuje się idealnie dla fotooamatorów fotografujących przyrodę. Przepiękny pejzaż zachodzącego słońca nad Połoninami będzie się prezentował doskonale na otwartych na płasko kartach fotoalbumu. Ta pamiątka zrobi wrażenie na każdym.
Fotoalbum z wakacji - Colorland

4. FOTOALBUM Z RODZINKĄ

Macie super fajne zdjęcie waszej rodzinki? Wybierz format, wgraj zdjęcie i gotowe :) Idealna ozdoba na ścianę salonu czy prezent dla Babci i Dziadka. Chcecie mieć ciekawy design obrazu? Skorzystajcie z gotowych szablonów z klipartami, napisami lub stwórzcie samodzielnie własny wzór w naszym online'owym edytorze.

5. FOTOKUBEK Z WAKACYJNYM ZDJĘCIEM

Wystarczy jedno zdjęcie, które wywoła codzienny uśmiech na twarzy przy porannej kawie czy herbacie. Do tego śmieszne hasło i super prezent dla Twojego męża gotowy (pamiętaj, już niedługo Dzień Chłopaka :) )
Pamiątkowe fotoprodukty z wakacji - ColorlandBłażej, Colorland

Udostępnij znajomym: