InspiracjeTriki i porady

4 pomysły na prezent walentynkowy

25.01.2018 • Przeczytasz w 2 min.

Walentynki już niedługo… Dla wielu zakochanych jest to dzień, w którym jeszcze bardziej mogą okazać i podkreślić uczucie jakim darzą ukochaną osobę - często poprzez podarowanie prezentu niespodzianki.

Prezent z okazji Walentynek nie musi być drogi, liczy się pamięć o drugiej osobie. Jednak często upominki dostępne w sklepach są pospolite, utarte, a często nawet kiczowate. Tymczasem może warto podarować prezent, który odzwierciedli to co Was łączy…?

1. FOTOKSIĄŻKA Z MIŁOSNYM SZABLONEM

Na jej kartach możesz opowiedzieć Waszą miłosną historię. Jeśli macie dużo wspólnych zdjęć, to na pewno nie robiliście ich po to, aby “kurzyły się” na dysku, tylko aby utrwalić wspomnienia. Wybierz miłosny szablon, dodaj zdjęcia i teksty, wybierz kliparty i bezcenna pamiątka gotowa.

 2. FOTOALBUM

Walentynki mogą być także okazją, aby umówić się na wspólną sesję zdjęciową, podczas której fotograf w zawodowy sposób uchwyci łączące Was uczucie i Wasze emocje. Fotografie z profesjonalnych sesji zdjęciowych są wyjątkowe, a fotoalbum jest idealny do prezentacji szczególnych zdjęć.

  3. FOTOOBRAZ

Miłosny upominek, który będzie pięknie prezentował się na ścianie lub komodzie. Wybierz szablon dla zakochanych, wstaw zdjęcie i gotowe.

 4. FOTOKUBEK

Coś małego, delikatnego, ciepłego... Coś prosto od serca. Mały upominek, a potrafi wywołać ogromny uśmiech na twarzy ukochanej osoby. Kubek z Waszym zdjęciem lub z gotowym wzorem Wybierzcie sami :)

Zamów kubek
 

Agata, Colorland

Udostępnij znajomym: