Dnia 01.06.2020 nastąpią zmiany w treści Regulaminu serwisu - zapoznaj się TUTAJ
🗙

4 pomysły na Prezent na Walentynki

Dodane: 24/01/2019

Cukierki, czekolada, lody… Wszystkie te rzeczy są słodkie, ale niestety nie są trwałe, a w te Walentynki Wasi bliscy zasługują na coś słodkiego i trwałego! Oto nasze pomysły na prezent na Walentynki, który z pewnością sprawi, że serca rozpłyną się z radości.

1. FOTOKSIĄŻKA

Chłopaki, słuchajcie! Fotoksiążka to pewny prezent na Walentynki dla dziewczyny, który sprawi, że na jej twarzy pojawi się uśmiech od ucha do ucha. Jeśli twierdzisz, że nie masz talentu do samodzielnego projektowania książki, to w naszym edytorze możesz wybrać opcję “autouzupełnianie” - jeden klik i Wasze zdjęcie znajdują się na pięknych układach. Jedynie musisz nauczyć się wiązać ładne kokardy i prezent gotowy! A ukochana najprawdopodobniej nie dowie się, że zajęło Ci to tylko minuty, a nie godziny (nie martw się, nie powiemy).

2. ODBITKI W PUDEŁKU

Wspólne zdjęcia są bezcenne. To sposób na pozostawienie kawałka swojej miłości z bliską osobą, gdy nie możesz być przy niej osobiście. I uwierzcie, że odbitki to również doskonały pomysł na prezent! Trzeba im tylko dać odpowiednią oprawę. Naszą propozycją jest ozdobne pudełko dostępne w trzech ślicznych wzorach: arabeska, origami, mozaika - z satynowym wykończeniem. Możesz wybrać pudełko na 100 lub 200 odbitek w formacie 10x15 cm.

3. FOTOOBRAZ

Może macie ulubione zdjęcie, którego używacie np. jako cover w mediach społecznościowych? Zamówcie je w forme fotoobrazu, który pięknie będzie się prezentował na ścianach.

4. FOTOKSIĄŻKA MOBILNA

Fotoksiążka mobilna to nasza nowość, dostępna w aplikacji ColorlandGO. Wystarczy kilka kliknięć, aby czyjeś serce zaczęło bić szybciej. Pobierz aplikację i zobacz jak łatwo i szybko możesz zrobić fotoksiążkę bezpośrednio z urządzenia mobilnego. Wybierz ulubione fotki i zamień je w romantyczny prezent idealny dla bliskiej osoby. 

Pobierz aplikację już teraz!

 

Google Play App Store

 

Agata, Colorland

Kategoria Blogu

Inspiracje

Udostępnij znajomym:

Oceniło nas już 8249 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.1 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.