InspiracjeTriki i porady

4 pomysły na prezent dla Babci i Dziadka

14.01.2019 • Przeczytasz w 4 min.

Nie wiem jak Wy, ale ja po świętach Bożego Narodzenia, aż do Dnia Babci i Dziadka czuję magię świąt. Co prawda, już lekko zgaszoną, ale ten płomień nadal się w sercu tli. Cała ta aura wprawia mnie w nastrój, że mam ochotę podarować Babci magiczny prezent. Taki prosto z serca. Taki tylko mój, który Babcia będzie kojarzyła wyłącznie ze mną i patrząc na ten upominek pomyśli, że jestem jej najlepszą i najukochańszą wnusią. Powiało świeżym egoizmem, prawda? :)

     Od zawsze podobały mi się prezenty, które można samodzielnie spersonalizować. Taki prezent sprawia, że osoba obdarowana poczuje się wyjątkowo, bo dołożyliśmy od siebie coś, by tak właśnie się poczuła. Nie trzeba wiele, żeby sprawić radość Babci i Dziadkowi. Ba, nie trzeba wiele, żeby sprawić radość komukolwiek, ale Babcia i Dziadek doceniają wszystko. Naprawdę wszystko, bo kochają nas nas tak mocno, że nawet brzydka laurka beztalencia okazuje się dziełem sztuki współczesnej.
 

Tylko nie mów, że nie masz talentu! :)

 

     Nie musisz go mieć. :) Wystarczy odrobina chęci, kilka zdjęć z Babcią i Dziadkiem i można wyczarować coś naprawdę extra. Oto pomysły na prezent dla Babci i Dziadka:
 

1. Fotokalendarz - nasz NR. 1 - zaznacz w nim swoje ważne daty

     Prawda jest taka, że każda Babcia pamięta, kiedy urodziły się jej wnuczęta. Także możesz dla odmiany zaznaczyć inne wydarzenia, np. kiedy planujesz wyjazd wakacyjny, aby wiedziała, że w tym czasie może spodziewać się listonosza z kartką pocztową od Ciebie. Fotokalendarz ma sporo innych atrakcji. Wystarczy, że znajdziesz 13 ulubionych zdjęć i wyczarujesz z nich prezent od serca na cały rok. 365 dni z ukochaną wnusią lub wnuczkiem. Brzmi nieźle i zachęcająco. :)

2. Fotokubek - na łyk delikatnego kakałka

     Kto u Babci pił słodkie kakao, ręka do góry! :) A kto zdobył level 2 i popijał kawę Inkę? A na osłodę czekolada deserowa. Przez długie lata naszego dzieciństwa niedoceniana i okrzyknięta jako gorzka i niedobra. Ale jak czekolada ma się do fotokubka? No nijak właśnie, zboczyłam z tematu. W każdym razie - Fotokubek latte to upominek, który wykonasz w 5 minut. Albo nawet i mniej, jeśli zdecydujesz się na gotowy szablon, w którym wystarczy tylko wstawić zdjęcie z Babcią i ewentualnie dołożyć napis. 

3. Fotoksiażka - codzienne wspomnienia w niecodziennej oprawie

     Jeśli masz jakieś zdjęcia z Babcią i Dziadkiem, to śmiało możesz je wykorzystać. Nie muszą być to zdjęcia wymuskane, prosto z lustrzanki, wystarczą jakiekolwiek. W Fotoksiążce będą wyglądać ładnie, bo cały ten produkt jest bardzo elegancki. Gwarantuję, że dziadkom na pewno się spodoba i nie będą oceniać, że na Twojej twarzy wymalował się niekorzystny i niespodziewany grymas. Fajne jest to, że dla Babci jesteś najpiękniejszą wnusią lub najprzystojniejszym wnuczkiem. Jeszcze fajniejsze jest to, że Babcia nie mówi tak, żeby nam sprawić radość, tylko ona NAPRAWDĘ tak uważa. Dobrze, że chociaż ona. :)

     PS. Fotoksiążkę możesz wybrać w wersji klasycznej, z drukowaną, twardą oprawą albo w wersji LUX - z oprawą z eko skóry lub tekstylną. Druga opcja bardziej kusi, bo nie sposób przejść obok niej obojętnie i nie wziąć do rąk, żeby zobaczyć co to takie eleganckie leży na stole.

4. Odbitki - nic tak nie wzrusza, jak wspólne oglądanie zdjęć

     Stare, dobre odbitki. Co byśmy bez nich zrobili… Zachwycają niemal zawsze. Są jak sukienka mała, czarna. Zawsze będą na topie i nigdy się nie znudzą. Mała rada - w większości dziadkowie dorastali w czasach, gdzie zdjęcia były czarno-białe. Dla nas taka odbitka jest atrakcją, wywołującą nutkę tajemniczości. Dla osób starszych, to taki trochę powrót do przeszłości. Kiedyś dałam mojej babci czarno-białe odbitki, to zapytała z troską i przejęciem czy popsuł mi się aparat, że nie zrobił zdjęć w kolorze. Także no. Zdecyduj sam. :) Z moich doświadczeń wynika, że dziadkowie wolą odbitki o nasyconych kolorach. 

     Z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowaliśmy specjalną ofertę. Trochę się przy tym napracowaliśmy, bo wzięliśmy sobie za cel dogodzić wszystkim, a to łatwe nie jest. W każdy razie, oferta jest zrobiona na bogato. Znajdziesz w niej 4 wyżej wymienione produky, a także inne upominki, które też są naprawdę super, ale niestety na ten wpis się nie załapały. Zobacz, który fotoprezent najbardziej przypadnie Ci do gustu i co od razu kojarzy Ci się z Twoimi Dziadkami. 
 


Joanna, Colorland

Udostępnij znajomym: