InspiracjeTriki i porady

3 prezenty na Dzień Kobiet

08.03.2017 • Przeczytasz w 3 min.

Dziś nastał ten dzień, w którym każdy z mężczyzn sprawia Kobietom miłą niespodziankę. Panowie, zatem garść pomysłów na sprawdzony prezent z tej okazji!

1 PREZENT NA DZIEŃ KOBIET - FOTOOBRAZ

Fotoobraz na Dzień Kobiet Colorland Fotoobraz na Dzień Kobiet Colorland

To wybór dla prawdziwych leniwców :) Dobra, dobra… wiemy, że wśród nas takich nie brakuje, w szczególności, gdy czasu brak, a wybór prezentu pozostawia się jak zawsze na ostatnią chwilę. Wystarczy wybrać jedno zdjęcie, dodać do edytora i gotowe! Szybciej się nie da. Jakie zdjęcie wybrać? Takie, które spodoba się obdarowanej kobiecie: babci na pewno spodoba się fotoobraz ze zdjęciami wnuczków. Mamie możesz wybrać zdjęcie całej rodzinki, albo coś związanego z jej pasją: zdjęcie ulubionych, barwnych kwiatów, które będą cieszyć wzrok przez cały rok? Pamiętaj, że to Ty wybierasz i tylko od Ciebie zależy, co umieścisz na fotoobrazie. Co zatem dać dziewczynie na Dzień Kobiet? Hmmm… przecież znasz ją doskonale, kocha cię, więc zdjęcie z Waszego urlopu będzie doskonałe! Masz już żonę… hmm tu nie ryzykujemy :) Stwórz fotoobraz taki, który na pewno ją ucieszy czyli z…, a może lepiej na tym poprzestańmy, w małżeńskie sprawy się nie mieszamy :)
 

2 PREZENT NA DZIEŃ KOBIET - FOTOKSIĄŻKA

Fotoksiążka na Dzień Kobiet Colorland Fotoksiążka na Dzień Kobiet Colorland

W tym przypadku lepiej poświęcić na to nieco więcej czasu, bowiem stron masz w fotoksiążce od 28 aż do 160. Jest co pokazać? Na pewno! Setki, jeśli nie tysiące zdjęć marnuje się na dysku albo na smartfonie. Nie ma na co czekać: wybierz Wasze ulubione fotki z wakacyjnej podróży, a może masz zdjęcia z Waszego ślubu? Jeśli macie już własne pociechy - niezależnie od ich wieku, warto może stworzyć fotoksiążkę, w której zachowasz wspomnienia o rodzinnym spotkaniu, ważnej uroczystości? U nas masz pełne pole do popisu, możesz stworzyć, co tylko zechcesz. Dla błyskawicznego efektu, nie żebyśmy podejrzewali, że Ci się nie chce jej robić :), możesz zdjęcia rozciągnąć na całe strony - tak, aby efekt pięknych zdjęć przemawiał sam za siebie. Gwarantujemy, że to już wystarczy, aby ucieszyć obdarowaną osobę.
 

3 PREZENT NA DZIEŃ KOBIET - FOTOKUBEK

Fotokubek na Dzień Kobiet Colorland Fotokubek na Dzień Kobiet Colorland

Sprawdź nasze szablony :) Dziesiątki inspiracji czeka. Wybierz zabawny wzór, który wzbudzi uśmiech. Kobiety wbrew pozorom czasem też lubią pożartować.* Poza wyborem szablonów, masz do dyspozycji nasz edytor, który pozwoli Ci umieścić na kubku na przykład Wasze zdjęcie… a może Twoje zdjęcie z ulubionym Twoim cytatem (na pewno masz ich w zanadrzu całkiem sporo).

*To oczywiście żart, wszyscy dobrze wiemy, że z kobietami się nie żartuje :)

 

Błażej, Colorland
 

Udostępnij znajomym: