InspiracjeTriki i porady

Personalizowany prezent od wnucząt na Dzień Babci

10.01.2024 • Przeczytasz w 4 min.

Styczeń to nie tylko miesiąc, w którym rozpoczynasz realizację noworocznych postanowień. To także wielkie święto dziadków, pozwalające na wzruszający gest wdzięczności w stronę ukochanych seniorów. Szukasz pomysłów na prezenty na Dzień Babci i Dziadka? Jesteś we właściwym miejscu! Doradzam sprawdzone patenty na trafione upominki.

Wspomnienia przy herbacie

Wizyty w domu babci i dziadka należą do Twoich ulubionych? Jest kilka powodów, dla których szybciej bije Ci serce na samą myśl o odwiedzinach. Być może to wnętrze pachnące herbatą i świeżo upieczonym ciastem. Albo wystrój, który napawa tajemniczym spokojem. A już na pewno serdeczność ukochanych seniorów, przy których zawsze czujesz się najlepiej na świecie.

20240110154304_3.webp

Rozmowy z dziadkami zazwyczaj odbywają się przy kubku pysznej herbaty i słodkim dodatku. Ożywają wówczas wspomnienia, dzięki którym poznajesz dawne losy dwojga ludzi, którzy z biegiem czasu nabrali solidnego życiowego doświadczenia. Zadbaj o to, by wspólne chwile były jeszcze piękniejsze i podaruj jeden z poniższych upominków.

Fotoramka ClickPic

Ściany babcinego mieszkania wymagają drobnego liftingu? Nie musisz namawiać seniorki na kosztowny remont. Jeśli starsza pani ma sentyment do koloru farby czy wieloletniej tapety, możesz ją odświeżyć w inny sposób. Fotoramka Click Pic to świetny akcent ozdobny, który wkomponuje się w każdą aranżację. Zdjęcie w ramce wydobędzie najpiękniejsze wspomnienia, wprawiając babcię w doby nastrój każdego dnia.

20240110154304_2.webp

Fotoramka to doskonały sposób na nowoczesne wywoływanie zdjęć. Ma niewielki format (20 cm × 20 cm) i możesz je podarować z ramką w jednym z trzech kolorów. Co najważniejsze – gwoździe oraz młotek wcale nie będą potrzebne. W zestawie otrzymujesz komplet rzepów montażowych, dzięki którym błyskawicznie umieścisz zdjęcie w wybranym miejscu. Babcia będzie zachwycona!

Fotoksiążka – wzruszający prezent na Dzień Babci

Twoja babcia to niezwykle pogodna kobieta, która świetnie radzi sobie we współczesnym świecie. A jej życiowa mądrość jest dla Ciebie tak dziś cenna! Za wskazówki, które ratują każdą sytuację, warto się odwdzięczyć, przygotowując wyjątkowy prezent.

Fotoksiążka dla dziadków zachwyci nie tylko estetyką i innowacyjną formą, ale przede wszystkim bogatym wnętrzem. Fotografie z rodzinnych albumów po delikatnej korekcie wyglądają na odświeżone – podobnie jak wspomnienia, które będą pojawiać się po przewróceniu każdej ze stron. Zaprojektuj personalizowany prezent pełen pięknych zdjęć, cytatów i subtelnych grafik, a całość podbije serca seniorów nie tylko w dniu ich święta.

Sprawdź szablony fotoksiążek dla Dziadków

Odbitki – podkreśl ważne chwile

Zdjęcia łączą pokolenia – jakie to prawdziwe! Jeśli masz kadry, na których jesteś wraz z dziadkami, możesz podarować je jako piękny i znaczący prezent. Mogą to być klasyczne odbitki 10 × 15 cm, które zamkniesz w trwałym pudełku. Doradzam tanie wywoływanie zdjęć w Colorland! Im więcej kadrów zlecisz do naświetlania, tym mniej za nie zapłacisz.

Chcesz podarować dziadkom kilka cennych odbitek? Tym bardziej postaw na wywoływanie zdjęć online – możesz mieć kadry w kilku rozmiarach, by finalnie stworzyć z nich efektowną galerię ścienną. Babcia i dziadek z pewnością wzruszą się, ilekroć spojrzą na fotografie z wizerunkiem bliskich im osób.

Prezent na pierwszy Dzień Babci i dziadka

Zrobiło się nieco poważniej? A jakże! Pierwszy prezent od maleństwa dla dziadków ma wyjątkowe znaczenie – podobnie jak pierwszy postawiony kroczek wzbudza równie duże emocje. Co podarować babci na prezent? Zainspiruj się propozycjami Colorland. Na stronie znajdziesz oryginalne prezenty na Dzień Babci i dziadka, które możesz spersonalizować we własnym stylu. Praktyczny fotokalendarz czy elegancki fotoalbum pomogą zatrzymać czas i wracać do chwil, które minęły bezpowrotnie.

20240110154304_4.webp

Podaruj dziadkom garść cudownych wspomnień ukrytych w wyjątkowych fotoproduktach. Seniorzy z dużą czułością reagują na wszelkie upominki, a te wręczone od maleńkich wnuków na zawsze pozostaną w ich sercach. Co prawda bobas jeszcze przez pewien czas pozostanie nieświadomy radości, jaką sprawił swoim bliskim, co nie zmieni faktu, że samodzielnie zaprojektowane podarunki będą traktowane z należytym sentymentem i starannością. Wciąż zastanawiasz się nad upominkiem na Dzień Babci i Dzień Dziadka? Poznaj 5 unikalnych pomysłów na trafiony prezent i rozpocznij swój autorski projekt.

A może stylowy album na zdjęcia?

Nie da się zatrzymać upływającego czasu. Warto wiedzieć, że codzienność babci i dziadka kręci się głównie wokół wspomnień. Ile razy zdarzyło Ci się usłyszeć zdania zaczynające się od „Kiedyś było inaczej”? Potem zazwyczaj następuje seria szczegółowych wyjaśnień, którym towarzyszą stęsknione westchnienia i wzrok, który utkwił gdzieś w dali.

Dziadkowie uwielbiają wracać myślami do przeszłości. Podaruj im więc piękny album na zdjęcia, który pomieści najważniejsze kadry sprzed lat. Doradzam produkt, który nawiązuje do klasyki i jest bardzo trwały – zupełnie tak, jak wspomnienia ukochanych seniorów. Albumy z oferty Colorland zawierają papierowe paski, które można podpisać i umieścić tuż przy każdym zdjęciu. To doskonały sposób na utrwalenie cennych wspomnień i zachowanie kluczowych informacji.

Świętuj Dzień Babci w wyjątkowym stylu

Babcia słynie z tego, że jest doskonale przygotowana na każdą okazję. Nawet gdy wpadasz do niej z niespodziewaną wizytą, okazuje się, że zawsze ma blachę pysznego ciasta. Zupełnie jakby przeczuwała, że się zjawisz!

Tym razem przejmij stery i stań w drzwiach babcinego mieszkania z fotoprezentem, pyszną herbatą i smacznym ciachem. Pozwól babci odpocząć i samodzielnie zaparz napój, nakazując seniorce rozpakowanie prezentu. Kiedy już wszystko będzie gotowe, możecie wspólnie rozpocząć fascynującą podróż do wspomnień zaklętych w zdjęciach. Takim gestem sprawisz babci ogromną radość i wzruszające chwile. To będzie wyjątkowy dzień!

Doradca ds. Prezentów
Udostępnij znajomym: