InspiracjeTriki i porady

Prezent na pierwszy Dzień Babci i Dziadka – 5 pomysłów

09.01.2023 • Przeczytasz w 5 min.

Pojawienie się na świecie nowego członka rodziny to nie tylko ogromna radość dla rodziców, ale i duma dla dziadków. To oni zasypują malucha prezentami, nucą melodyjne kołysanki i przygotowują najlepsze zupki na świecie. Kiedy więc nadejdzie Dzień Babci i Dzień Dziadka, warto przygotować im wyjątkowy prezent od wnuka lub wnuczki. Sprawdź pomysły na upominek od serca!

Kalendarz pełen zdjęć

20230109144233_2.webp

Prezent z osobistym przesłaniem? Nic nie sprawdzi się lepiej niż wyjątkowy fotokalendarz ze zdjęciami małego brzdąca. To na jego punkcie całkowicie oszaleli dziadkowie, zachwycając się słodkim gaworzeniem i stawianiem pierwszych kroczków. Jeśli wiesz, że mogą wpatrywać się w maleństwo jak w obrazek, zainspiruj się pomysłem na stworzenie personalizowanego kalendarza.

Na początek sprawdź TOP 5 szablonów Colorland, które są najchętniej wybierane na prezent dla Dziadków. Wybierz swój typ i zaczaruj karty kalendarza, dodając zdjęcia uśmiechniętego wnuka, kolorowe ramki oraz graficzne naklejki.

Fotokalendarz – wyjątkowy prezent dla Babci i Dziadka

Jako Doradca ds. prezentów czuję się w obowiązku powiadomić Cię o fantastycznej funkcji kalendarza Colorland. Podczas projektowania pierwszego prezentu dla Dziadków możesz zaznaczyć w kalendarzu wszystkie ważne daty, by nie umknęły one pamięci ukochanych seniorów. Dzięki temu Babcia i Dziadek zawsze zdążą z życzeniami, sprawiając radość najbliższym.

Przygotuj fotoksiążkę na pierwszy Dzień Babci i Dziadka

20230109144233_3.webp

Jeśli dni 21 i 22 stycznia będą pierwszą okazją do świętowania Dnia Babci i Dziadka, Twój maluch ma prawdopodobnie dopiero kilka miesięcy. I pomimo tego, że jedyne odgłosy, jakie z siebie wydaje, to niezrozumiałe przez nikogo dźwięki, gustowny prezent podarowany w imieniu wnuka spotka się z ogromnym wzruszeniem.

Na święto Dziadków przygotuj wyjątkową fotoksiążkę, w której przedstawisz minione miesiące z życia swojego dziecka. Zafundowałaś maleństwu w tym czasie uroczą sesję zdjęciową? Fotografie będą idealne, by opowiedzieć historię, która tworzy się na oczach wszystkich. Dla Babci i Dziadka każdy dzień życia Twojego dziecka jest czymś pięknym, a osobista fotoksiążka, wypełniona sentencjami, będzie dla nich niezapomnianą pamiątką.

Fotokubek – trafiony prezent na pierwszy Dzień Babci i Dziadka

Coraz częściej zauważa się trend na kupowanie wspólnego prezentu dla Dziadków. Być może został zapoczątkowany w przedszkolach, gdzie od lat organizowane jest jedno przedstawienie dla Babci i Dziadka. Po części wynika to pewnie z faktu innego, zwykle odległego miejsca zamieszkania, co utrudnia spotkania z Dziadkami dzień po dniu.

Jeśli planujesz wspólny prezent dla seniorów z okazji ich święta, postaw na stylowy fotokubek, z którym Dziadek i Babcia będą rozpoczynać każdy poranek. Obawiasz się, że kubek może być przyczyną sporów, które z nich może go dziś użytkować?

Zaprojektuj komplet składający się z dwóch kubków i podaruj Dziadkom ze specjalną dedykacją. Każdy kubek możesz stworzyć samodzielnie, dodając ulubione zdjęcie, tekst oraz ozdobne dodatki. W kreatorze Colorland to dziecinnie proste!

Fotoobraz na pierwszy Dzień Babci i Dziadka – prezent od wnuka

20230109144233_4.webp

Pierwsze święta trzeba celebrować w wyjątkowym stylu. Jeśli chcesz uraczyć świeżo upieczoną Babcię prezentem od maleństwa, proponuję ponadczasowy fotoobraz, który generuje wyłącznie ciepłe wspomnienia. Obraz z roześmianym wnuczkiem lub wnuczką będzie piękną dekoracją na ścianę i na pewno sprawi, że na twarzy Babci pojawi się promienny uśmiech, ilekroć na niego spojrzy.

Zdjęcie wydrukowane na płótnie i oprawione w drewnianą ramę zatrzyma w sercu najcenniejsze wspomnienia. Niemowlęcy czas jest jednym z najpiękniejszych, a każdy postęp w rozwoju malucha jest źródłem codziennych radości. Zatrzymaj te wyjątkowe chwile w jednym kadrze i podaruj Dziadkom z okazji ich święta.

Fotoramka ClickPic – pomysłowy prezent dla Babci i Dziadka

Szukasz podarunku, który z kilka chwil można zawiesić na ścianie, tworząc efektowną galerię? Fotoramka ClickPic będzie doskonałym wyborem. Najpiękniejszy prezent, jaki możesz podarować Dziadkom od maleństwa, to zestaw wyjątkowych wspomnień, które pozostaną w sercu i pamięci najbliższych.

Fotoramka dostępna jest wraz z zestawem rzepów montażowych, dzięki czemu mogą zapełnić ścianę dosłownie w chwilę po rozpakowaniu. Nie potrzebne tu żadne gwoździe ani młotek, teraz Dziadek w kilka minut stworzy galerię zdjęć, które będą kojarzone wyłącznie z pięknymi chwilami.

Pierwszy Dzień Babci i Dziadka – jak świętować?

Wizyta u Dziadków w dniu ich święta będzie pełna niezapomnianych momentów, które warto zapamiętać na dłużej. Oczy Babci i Dziadka na pewno rozbłysną na widok ukochanego maleństwa, lecz warto dać seniorom więcej powodów do radości.

Dziadkowie doceniają obecność najbliższych. Czują się wówczas wyróżnieni, dlatego od razu próbują się odwdzięczyć kawałkiem świeżo pieczonego sernika i rozgrzewającą herbatą. Tego dnia daj im się nacieszyć świętem w każdym aspekcie. Niech Dziadkowie do woli rozpieszczają najmłodszego gościa, a Ty utrwalaj wszystko na zdjęciach. Będą doskonałą pamiątką i motywem na przyszłe prezenty. Przecież wspomnienia to coś najcenniejszego – warto je gromadzić, by móc do nich wracać.

Staranny dobór prezentu

20230109144233_5.webp

Pierwszy Dzień Babci i Dziadka to dość podniosłe chwile dla obojga z nich, dlatego zadbaj o to, by prezent był równie wyjątkowy. Upominki ze zdjęciem są bardziej osobiste i niezwykle cenne dla seniorów. Przemyślany i starannie zaprojektowany fotoprezent na pewno ich uszczęśliwi.

Dzień Babci i Dzień Dziadka to przyjemne święta, spędzane w rodzinnej atmosferze. Można uczcić pierwszą okazję, organizując wspólne wyjście do restauracji. Nie zapominaj jednak, by sprawić seniorom na tę okoliczność symboliczny prezent. Wspomniane wyżej pomysły niewątpliwie przypadną do gustu ukochanym Dziadkom i będą cenną, rodzinną pamiątką.

Widzisz, jak niewiele potrzeba, by sprawić radość Babci i Dziadkowi. Zainspiruj się moimi pomysłami i spraw, że pierwszy Dzień Babci i Dziadka będą wyjątkowe.

Doradca ds. Prezentów
Udostępnij znajomym: