InspiracjeTriki i porady

10 okazji idealnych do robienia prezentów. Sprawdź!

10.09.2021 • Przeczytasz w 4 min.

Colorland ma już 10 lat i z tej okazji możesz znaleźć wiele okazji na fotoprezenty. A kiedy i jak zaprezentować najlepsze wspomnienia? Sprawdź!

Razem? Także w fotoksiążce!
Papierowa, kryształowa czy złota, każda jest cenna! Oczywiście mowa o rocznicy ślubu. I tak oto doradzam gołąbeczkom, aby powspominać.
A wiadomo, że skoro mówić TAK dobrym chwilom to z fotoprezentem. Fotoksiążka pomieści wszystkie wspaniałe momenty, a dzięki wybraniu odpowiedniej ilości stron nada się i na papierową, pierwszą rocznicę jak i na złote gody! W środku fotoksiążki oprócz zdjęć mogą znaleźć się cytaty na rocznicę ślubu.


Urodził mi się pomysł na prezent
Jaki? Wspaniały! Idealny dla jubilatów od roku do 100 lat. Fotoobraz z ulubionym zdjęciem wywoła uśmiech obdarowywanego i ozdobi wnętrze. Zmaluj więc wspaniały fotoprezent już teraz.

Pomysł na prezent
W imię dobrych wspomnień
Dla każdego obchodzącego imieniny dobrym dodatkiem do tradycyjnej butelki trunku, klasycznych czekoladek czy innych standardowych upominków będzie spersonalizowany dodatek. W tej roli idealnie sprawdzą się fotomagnesy, które przyciągają dobre wspomnienia.


Panienka z… fotoksiążki
Wieczór Panieński to super okazja na wspominanie! Szalone imprezy, babskie wyjazdy i kadry, których nie chciałoby się pokazać przyszłym teściom idealnie odnajdą się w fotoksiążce 24x24! Taka księga pamiątkowa z wieczoru panieńskiego będzie strzałem w dziesiątkę. Wspominajcie z dziewczynami do kwadratu i gwarantuję, że oprócz śmiechu i radości, pojawi się też łezka wzruszenia.

Najlepsze prezenty

Na prezent? Fotoalbum cały na biało!
Najpiękniejszy dzień w życiu? Jest jeden! Tak jak idealne miejsce na zdjęcia z wesela. Starbook olśni parę młodą i będzie idealnym prezentem tuż po weselu. Możesz też zrobić im niespodziankę i zebrać wszystkie zakulisowe zdjęcia wykonywane przez całą rodzinę – takie wspomnienia są bezcenne.

Ależ to był rok!
Jak te dzieciaki szybko rosną, ale jest dobry sposób, aby żadna z chwil nie poszła w niepamięć. I tu właśnie zrodził się prezent na roczek - zbierz zdjęcia zrobione przez mamę, tatę, babcie oraz wszystkie ciocie i wywołaj tyle odbitek ile uśmiechów malucha. Taki podarunek w formacie 10x15 to idealny pomysł na prezent!

idealny prezent

Panie proszą Panów…
…o uśmiech! I wywołują go na prezent i z fotoprezentem na Dzień Chłopaka. Tutaj strzałem w 10 będą Memorki. Stylowe zdjęcia w stylu polaroid, które możesz spersonalizować podpisem podbiją serce nawet najtwardszych zawodników!

prezent dla niej i dla niego

Podaj łapę fotoprezentom
Dzień Psa obchodzimy 26 sierpnia, ale każdy właściciel czworonoga wie, że każdy dzień z psiakiem jest wart świętowania. Wyciągnij więc psiewspaniałe fotki z odchłani dysku lub wyszukaj je w telefonie i… stwórz fotoksiążkę 24x24 ze swoim pupilem! Taki psiepiękny fotoprezent to pamiątka na lata.

Gwiazda Bożego Narodzenia? Fotoksiążka!
Idealny prezent dla rodziców? A może ukochanej siostry? Wciel się w świętego Mikołaja i stwórz fotoksiążkę A4! Gwarantuję, że obdarowywany powie ho, ho, ho! Klasyczny format, ilość stron od 28 do aż 160, elegancki kredowy papier i twarda okładka, a całość wypełniona wspomnieniami – to właśnie ten prezent da im świąteczną radość.

Zrób dobry rok babci i dziadkowi
Oczywiście z fotokalendarzem! Wklej zdjęcia wnuków, ukochanego Fafika i całej rodzinki. Niech dobre chwile będą z nestorami rodu przez 365 dni. Dodatkowo możesz zaznaczyć ważne daty – imieniny dziadka, urodziny babci czy… spersonalizuj fotpkalendarz i stwórz niezapomniany prezent!

10 okazji idealnych do robienia fotoprezentów za nami, ale… to nie wszystko! Każda okazja jest dobra, aby podarować najlepsze momenty, zamieścić super chwile na kartach fotoprezentu i pokazać bliskim, że są dla nas ważni. Dlatego doradzam – twórz fotoksiążki, fotoobrazy i inne prezenty ze wspomnień jak chcesz i kiedy chcesz!


Doradca ds. Prezentów

Udostępnij znajomym: