InspiracjeTriki i porady

Zestawy fotoprezentów na koniec roku szkolnego – dla ucznia i nauczyciela!

11.06.2024 • Przeczytasz w 5 min.

Wreszcie można poczuć powiew nadchodzącego lata. Nauczyciele nieco zwolnili tempo, dając swoim uczniom odetchnąć od szkolnych obowiązków. Zbliża się czas, by odwdzięczyć się wychowawcom za cały rok nauki. Co im podarować, gdy wybrzmi ostatni dzwonek? Doradzam stylowe prezenty na zakończenie roku. Także dla uczniów!

Idealny prezent dla nauczyciela? Znajdziesz w Colorland!

Nawet kiedy czasem wydaje Ci się, że nauczyciele robią wszystko, by utrudnić Ci codzienność, w rzeczywistości dobrze wiesz, że ten ogrom nauki, który trzeba wkuć na najbliższy sprawdzian, wzbogaci Cię o cenną wiedzę. To nie tak, że nauczyciele robią Ci na złość. Grono pedagogiczne ma z góry narzucony program, który trzeba zrealizować.

Jedni będą sztywno brnąć przez strony podręcznika, inni skupią się na efektownym przekazywaniu swojej wiedzy. Każdy z nich zasługuje jednak na słowa podziękowania za trud i poświęcenie. W jaki sposób odwdzięczyć się nauczycielom na zakończenie roku? Doradzam personalizowane prezenty na zakończenie roku szkolnego, które nie umkną uwadze żadnemu belfrowi. W ofercie Colorland znajdziesz nietuzinkowe propozycje na upominek, który możesz dopasować do nauczycielskiej osobowości.

Prezent ze zdjęciem na pamiątkę

Jak to jest, że na niektóre lekcje idziesz z niechęcią, a innych nie możesz się wręcz doczekać? Twoje nastawienie do przedmiotu w dużym stopniu zależy od nauczyciela. To prawda, że wykonywanie tego zawodu z pasją potrafi wzbudzić zainteresowanie przedmiotem nawet u najbardziej opornych uczniów. Przykładów nie trzeba szukać daleko – w Twojej klasie z pewnością jest osoba, która nie radziła sobie z matematyką, a dziś, po latach nauki z odpowiednim nauczycielem, wybiera się na ekonomię. Takie przykłady można mnożyć :)

20240611092316_2.webp

Czas nauki w szkole warto zapamiętać na dłużej. A jeszcze lepiej utrwalić wyjątkowe wspomnienia i podarować w prezencie na zakończenie roku. Szukasz stylowego prezentu dla nauczyciela? Doradzam praktyczny fotokubek z zabawnym szablonem. Naczynie o dużej pojemności (nawet do 350 ml) zapewni chwile odprężenia z ulubioną herbatą zarówno w trakcie przerwy śniadaniowej, jak i w zaciszu własnego domu po godzinach pracy. Zaprojektuj kubki ze zdjęciem w Colorland i podaruj w geście wdzięczności swoim nauczycielom.

Fotoksiążka – prezent dla wychowawcy na koniec 8 klasy

Zakończenie szkoły jest przełomowym momentem w życiu młodych ludzi. Wraz z otrzymaniem świadectwa kończy się pewien ważny etap, a zaczyna jeszcze ważniejszy – ten bardziej kierunkowy. Ostatnie lata dały Ci solidną wiedzę z zakresu każdego przedmiotu. Były wzloty i upadki, sukcesy i porażki, a za każdym razem Twoja klasa mogła liczyć na wsparcie wychowawcy.

20240611092316_3.webp

Pożegnanie z osobą, która przez lata sprawowała nad Tobą opiekę jest niezwykle wzruszające. Z pewnością Twoja klasa szykuje wyjątkowe prezenty na zakończenie roku dla wychowawcy. Podsuń im myśl o wręczeniu pamiątki w formie fotoksiążki. Album z dedykacją i zdjęciami najlepiej podsumuje minione lata. Fotoksiążka to flagowy produkt Colorland – doradzam ją szczególnie uczniom, którzy chcą zrobić dobre wrażenie na wychowawcy i podarować mu fantastyczną pamiątkę.

Zaprojektuj wraz z uczniami efektowny album, który latami będzie dostarczał wyjątkowych wspomnień. Podejdźcie do projektu kreatywnie, ale i na luzie, i wykonajcie fotoksiążkę w sposób, w jaki chcecie być zapamiętani. Wychowawca z pewnością będzie wzruszony.

Fotopamiątka – prezent dla nauczyciela i uczniów

Zakończenie roku zwiastuje ogólną radość. Z przerwy wakacyjnej cieszą się nie tylko dzieci, ale i nauczyciele. Zanim jednak wszyscy z okrzykiem na ustach wybiegniecie ze szkoły, pora ostatni raz w tym roku złożyć szczere podziękowania swoim nauczycielom. Proponuję prezent, którego realizacja pozwoli zaoszczędzić Ci mnóstwo czasu. Moją propozycją jest fotopamiątka, która świetnie sprawdzi się jako prezent na zakończenie roku dla dzieci oraz nauczycieli.

Fotopamiątka to nowoczesna karta w twardej oprawie. Ma wymiary 20×20 cm, a w jej wnętrzu znajdują się życzenia oraz klasowe zdjęcie (lub dowolne, wybrane przez Ciebie, rzecz jasna). Całość możesz spersonalizować, wpisując wzruszające życzenia, ciekawy cytat lub kilka słów płynących prosto z serca. Taką pamiątkę można wręczyć wychowawcy, a także dzieciom – to świetna propozycja szczególnie dla uczniów klas trzecich, które kończą właśnie etap edukacji wczesnoszkolnej i żegnają swoją ukochaną panią.

20240611092316_4.webp

Jak ten czas szybko leci! Utrwal najpiękniejsze chwile w zdjęciach

Może się wydawać, że lata nauki ciągną się w nieskończoność. Nagle zauważasz, że właśnie kończysz 8 klasę i czeka Cię wybór kolejnej szkoły. Dopiero co usłyszałeś pierwszy dzwonek w szkole, która każdemu 7-latkowi wydaje się ogromna i pełna obcych twarzy. Dziś znasz już niemal każdego i przyznaj, że żal opuszczać szkolne mury, w których tyle się działo.

Szkoła to nie tylko nauka, choć przyznajmy – było jej naprawdę sporo. Na szczęście regularne wyjścia klasowe, wycieczki i przygotowania do wystąpień, przedstawień i spektakli były świetną odskocznią od obowiązków. W międzyczasie zawiązało się sporo przyjaźni, poznałeś lepiej swoich rówieśników, a wszyscy nawiązali szczególną więź ze swoim wychowawcą.

Wspomnienia są ulotne, dlatego warto je utrwalać w szkolnym życiu. Najlepsze zdjęcia będą już zawsze przypominać o chwilach przepełnionych śmiechem, ale i tych poważnych momentach, które wymagały ogromnego skupienia. Zbierz je wszystkie i przygotuj wyjątkowe prezenty na zakończenie roku dla nauczyciela. Wyeksponuj piękne wspomnienia na produktach z Colorland, a następnie podaruj tuż przed końcem szkoły.

Wspólny projekt, czyli opcja przesyłania zdjęć z wielu urządzeń

Przygotowanie albumu ze zdjęciami pójdzie o wiele szybciej, jeśli zaangażujesz do pracy kolegów i koleżanki z klasy. W kreatorze Colorland znajdziesz opcję przesyłania zdjęć z wielu źródeł – wystarczy skopiować link, który ukaże się po kliknięciu „Inne urządzenie” i rozesłać do rówieśników. Niech wrzucają fotki ze swoich telefonów – im więcej, tym ciekawiej! Dzięki temu stworzysz świetną pamiątkę pełną niepowtarzalnych wspomnień. Idealnie na koniec roku.

Doradca ds. Prezentów
Udostępnij znajomym: