Wyznaczamy nowe trendy - zmieniamy się dla Was

09.07.2020 • Przeczytasz w 1 min.

Pandemia zatrzymała wielu z nas w domu, wiele firm musiało wyhamować. My jednak tak łatwo się nie poddajemy. Rozpoczęliśmy szereg zmian technologicznych, które usprawnią naszą produkcję.

Właśnie rozpoczęliśmy szereg zmian technologicznych, które wzmocnią i usprawnią naszą produkcję. Dzięki nim będziemy w stanie produkować dla Was, naszych Klientów, jeszcze lepsze produkty w czasie, który spełni Wasze oczekiwania. Pracujemy nad tym, by Wasze fotoksiążki, fotoalbumy, odbitki, obrazy, ramki, kubki i pozostałe produkty z naszej oferty zachwycały jakością wykonania, a czas ich realizacji skracał się do niezbędnego minimum.

fotoksiążka z własnymi zdjęciami

Podobnie jak w latach ubiegłych chcemy wyznaczać trendy na rynku, aby nie tylko nadążać za rosnącymi wymaganiami naszych Klientów, ale także wychodzić kilka kroków do przodu i móc oferować Wam perfekcje w każdym calu, zarówno podczas projektowania Waszych fotoproduktów, jak i ich realizacji w naszej firmie.

Każda zmiana, rozbudowa pociąga za sobą jednak chwilowe niedogodności i o nich chcemy Was uprzedzić. Dlatego informujemy, że do 8 sierpnia czas realizacji naszych produktów może się wydłużyć o dodatkowe dwa dni robocze. Oczywiście będziemy starać się, by czas ten był krótszy, ale zmiany technologiczne nie zawsze nam na to pozwolą.

Prosimy więc o cierpliwość i z góry przepraszamy za niedogodności z tym związane.

Udostępnij znajomym: