InspiracjeTriki i porady

Wiosenne porządki w Colorland

21.03.2017 • Przeczytasz w 2 min.

Piękny czas! W końcu witamy wyczekiwaną Panią Wiosnę. Po tak dokuczliwej zimie każdy z nas jest stęskniony na słonecznymi, ciepłymi dniami, a te z kolei nastrajają nas do aktywności, do wprowadzania zmian w swoim życiu, pracy, domu...

A że Colorland to nasz taki… drugi dom, to jak w każdym domu, i tu mamy dużo do sprzątania… Ale nie leniuchujemy, pracujemy! Najbardziej skupiamy się teraz na poprawianiu komunikacji z Wami - naszymi serdecznymi klientami, czytelnikami i fanami.

Udoskonaliliśmy nasz mechanizm newsletterowy, dzięki czemu wiadomości mailowe będą bardziej dopasowane do Waszych oczekiwań. Teraz jeszcze bardziej będzie warto przyjmować i otwierać maile od Colorlandu :)

Postanowiliśmy więcej pracy włożyć w bloga. Nabierze więcej życia, będziecie mogli znacznie częściej czytać ciekawe posty, nie tylko o naszych produktach. Będziemy poruszać również tematy tzw. “z życia wzięte”.

Uruchomiliśmy na naszej stronie powiadomienia web push - to króciutkie informacje, które będziecie od nas otrzymywać w oknie przeglądarki (w prawym dolnym rogu), nawet nie będąc na stronie colorland.pl. Oczywiście pod warunkiem, że wyrazicie zgodę na owe powiadomienia, kiedy o nią poprosimy.

Na pewno wszyscy zgodzicie się, że wiosenne porządki wymagają sporządzenia dobrego planu działań i narzędzi do organizacji pracy i obowiązków. Co prawda my w Colorland używamy troszkę bardziej zaawansowanych, biznesowych metod do organizacji zadań :) ale w Waszych domach na pewno również funkcjonują ciekawe rozwiązania. A jeśli nie, to może Cię zainspirujemy do skorzystania z takich, bo warto. Czas jest cenny ;)

Od wielu lat dzielnie i niezawodnie w każdym domu, torebce, kieszeni sprawdza się zwykły notes - może towarzyszyć Ci wszędzie, gdzie się wybierasz, możesz na bieżąco dopisywać w nim nowe i skreślać wykonane już zadania.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem są plannery - to duża plansza z dokładną rozpiską wszystkich zadań na najbliższy czas, rozłożonych w czasie. Są bardziej czytelne i uporządkowane.

No i gratka dla nowoczesnych kobiet (nie oszukujmy się, mężczyźni nie korzystają z organizerów) - lista zadań w kalendarzu online. Z dostępem na komputerze, na telefonie, z synchronizacją między różnymi urządzeniami i kalendarzami, z aktywnymi powiadomieniami, z możliwością dzielenia zadań z innymi osobami… no aż chce się organizować! Z takim uposażeniem można ruszać na przygodę z wiosennymi porządkami. Na koniec zobaczcie kilka przykładów ciekawych plannerów znalezionych w internecie:
 

Planner Colorland Planner Colorland

Źródło: www.designyourlife.pl                                                                     Źródło: www.designyourlife.pl
 

Planner Colorland Planner Colorland

Źródło: www.sisoo.com                                                                               Źródło: www.worqshop.pl


Ps. następny wpis będzie dotyczył florystyki. Ale nie zdradzimy, w jakim kontekście ;)

 

Ewa, Colorland

 

Udostępnij znajomym: