InspiracjeTriki i porady

Prezent dla uczniów na zakończenie roku szkolnego. Pomysły do 40 zł

18.05.2023 • Przeczytasz w 4 min.

Coraz cieplejsze miesiące mogą oznaczać tylko jedno – zakończenie roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami! Uczniowie niecierpliwie czekają na moment, w którym po raz ostatni zabrzmi szkolny dzwonek, by móc wreszcie udać się na zasłużony odpoczynek. Jak rozpocząć okres wakacji przyjemnym akcentem? Doradzam trafione pomysły na prezent dla ucznia.

Niedrogi i personalizowany prezent? To możliwe!

Mnóstwo osób wychodzi z założenia, że upominek dla ucznia to spory wydatek. Co jest tego powodem? To prawdopodobnie utarty schemat powielany od lat przez samych rodziców. Wielu z nich jest zdania, że pracowity rok szkolny należy wynagrodzić poprzez zakup czegoś o dużej wartości. Trendy wśród uczniów wcale nie ułatwiają zadania, dla których gadżety elektroniczne czy vouchery to niemal norma.

Colorland jak zawsze wypływa pod prąd! Sprawdź propozycje, które z powodzeniem można uznać za wartościowe i symboliczne prezenty i wręczyć uczniom na zakończenie roku szkolnego. Personalizowane upominki mają urok, którym oczarują nawet największego klasowego rozrabiakę ;)

20230518120203_1.webp

Prezent na zakończenie klasy dla ucznia

Radość z okazji pomyślnego zaliczenia roku szkolnego trudno porównać z czymkolwiek. Wreszcie można solidnie odpocząć od sprawdzianów, niezapowiedzianych kartkówek i ogromu materiału, jaki przyszło opanować przez ostatnie miesiące. Każde dziecko to duma rodzica i warto pamiętać o tym, by wynagrodzić ciężką pracę nie tylko słowami. Skromny prezent dla ucznia na zakończenie szkoły będzie symbolicznym podsumowaniem zmagań z nauką. Zapewniam, że jest w czym wybierać!

Zapoznaj się ze szkolną ofertą Colorland i zaplanuj wyjątkowy upominek. Znajdziesz tam personalizowane produkty ze zdjęciem, które w pomysłowy sposób utrwalą uczniowskie wspomnienia. Fotoprezenty to świetny pomysł na prezent dla ucznia – zarówno tego, który przechodzi właśnie do następnej klasy, jak i tego, który na dobre rozstaje się z ulubioną kadrą nauczycielską. Teraz możesz utrwalić szkolne wspomnienia w jeszcze lepszej cenie. Zapoznaj się z rabatami, które czekają na Ciebie w szkolnej ofercie fotoproduktów!

Temat lekcji: Prezent dla ucznia na koniec roku

Na pewno nie jest łatwo sprawić dziecku prezent, który jest w stanie przyćmić radość płynącą z faktu, że oto właśnie po raz ostatni w tym roku zabrzmiał szkolny dzwonek. Jak wybrać drobne upominki dla uczniów, aby docenić ich starania? Spróbuj odwrócić role i powrócić myślami dla młodzieńczych lat wypełnionych nauką, jak na wideo promującym produkty Colorland, które znajduje się podniżej.

Niech produkty ze zdjęciem będą pierwszą rzeczą, o której pomyślisz. Co powiesz na stylowy fotokubek, który można zaprojektować samodzielnie w kilka minut? A może zdecydujesz się na wyjątkowy obraz w ramie, który świetnie eksponuje wspomnienia? Kadr prezentujący zgraną paczkę rówieśników wraz z wychowawcą to trafiony prezent dla ucznia na zakończenie szkoły.

Upominki dla absolwentów od wychowawcy

Tyle wspólnych lat w jednej klasie, mnóstwo zabawnych historii, barwne przyjaźnie i wachlarz przygód – jak ująć to wszystko w jednym prezencie? Doradzam personalizowany prezent na zakończenie roku szkolnego dla uczniów. Prezent, który może podarować swoich podopiecznym wychowawca klasy w porozumieniu z rodzicami. Największym hitem jest fotoksiążka, którą możesz zaprojektować już w cenie od 22 złotych! Stwórz osobliwy zestaw szkolnych wspomnień i podaruj jako prezent dla ósmoklasisty. To pamiątka, która z czasem będzie nabierać kolejnych wartości, by po latach stać się niezastąpionym produktem, który wciąż ożywia wspomnienia tlące się nieśmiało w zakamarkach serca.

Fotoksiążka – idealny pomysł na prezent dla ósmoklasisty

Obok tego produktu nie można przejść obojętnie. Fotoksiążka to gwiazda Colorland – wciąż jaśniejąca i doskonała na wiele okazji, również jako prezent dla ucznia na zakończenie roku szkolnego od rodziców. Nie od dziś wiadomo, że dziecko, które właśnie zakończyło ważny etap edukacji, zasługuje na coś więcej niż tylko bukiet słów wyrażających podziw oraz dumę. Przed młodym człowiekiem stoją kolejne wybory, które zadecydują o jego losach. Zanim to jednak nastąpi, warto uczcić bieżący moment wartościowym akcentem.

Doradzam fotoksiążkę, którą można błyskawicznie zaprojektować z poziomu swojego smartfona. Masz już mobilną apkę ColorlandGO? Tylko teraz znajdziesz tam fantastyczny Sharebook oraz wspomnianą już fotoksiążkę w promocyjnych cenach. Zajrzyj tutaj i pobierz aplikację (jeśli jeszcze jej nie masz). Kolejno, zaprojektuj unikalny prezent dla ucznia na koniec roku szkolnego.

20230518120203_4.webp

Szkolne wspomnienia zawsze w zasięgu wzroku

Czas nauki jest piękny, wbrew opinii większości uczniów, którym spieszy się do dorosłości. Teraz w dużym stopniu wypełnia go beztroska, z której rodzą się piękne wspomnienia. Warto wykorzystać moment, aby zgromadzić ich jak najwięcej! Dlatego gorąco doradzam upominki dla uczniów kończących szkołę podstawową. Kolekcja wyjątkowych zdjęć zebrana w jednym albumie nawet po latach wprowadzi absolwenta w sentymentalny nastrój. Przeglądanie fotek ze szkoły będzie przyjemnym doświadczeniem, a może nawet – kto wie! – okazją do spotkania w podobnym gronie.

Skąd wziąć zdjęcia do prezentu na koniec roku? Jako rodzic z pewnością uczestniczysz w szkolnych wydarzeniach, wyłaniając w kadrach swoje dziecko. Social media to kolejne źródło fotek, podobnie jak witryna internetowa szkoły czy rówieśnicy z klasy Twojego dziecka, których można zwyczajnie poprosić o przesłanie kilku zdjęć. Potem zostanie już tylko zabawa w projektowanie wspomnień :)

Doradca ds. Prezentów
Udostępnij znajomym: