InspiracjeTriki i porady

Prezent dla męża na gwiazdkę – traf nim prosto w serce

05.11.2019 • Przeczytasz w 4 min.

Co wręczyć na gwiazdkę człowiekowi, z którym stworzyło się rodzinę, który jest z Tobą na dobre i na złe, który nieustannie Cię wspiera i jest wzorem dla Waszych dzieci. Szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent dla męża na gwiazdkę? Wiemy jak Ci pomóc. W naszej ofercie jest coś szczególnego, pięknego i niebanalnego. Damy Ci idealny sposób na stworzenie czegoś na miarę Waszego uczucia. Na prezent na Święta dla męża tylko Starbook, nasza wyjątkowa fotoksiążka! Jeśli uważasz, że prezent na gwiazdkę dla męża powinien być jedyny w swoim rodzaju dowiedz się dlaczego powinnaś wybrać właśnie Starbook.

Prezent na gwiazdkę dla niego, radość dla wszystkich

Prezent dla męża pod choinkę

Prezent na Święta dla męża – w tym roku to nie będzie problem. Starbook to personalizowany produkt w najwyższej, profesjonalnej jakości, który umożliwi Ci stworzenie fotoksiążki pełnej Waszych wspólnych wspomnień lub osobistych pasji, które są ważne dla Twojego męża. Starbook to produkt z możliwością personalizacji. Istotą personalizowanego prezentu jest postawienie w centrum osoby, która ma ten prezent otrzymać. Jeśli pomyślisz o prezencie na gwiazdkę dla męża inaczej niż zwykle – sercem – sama uznasz, że najlepszy prezent to taki, który powstał z myślą o konkretnej osobie. Starbook nadaje się do tego celu idealnie - to nadzwyczajna fotoksiążka o miękkich i błyszczących kartach oraz gładkiej okładce. Dostępna dla każdego, kto oczekuje najwyższej możliwej precyzji odwzorowania obrazu. Ta jakość to kosmos! Zobaczysz, wciągnie Cię sugestywna wielowymiarowość kompozycji, oczarują ostre krawędzie obiektów oraz intensywność czerwieni, zachwyci Cię witalność zieleni, zahipnotyzuje głębia czerni. Harmonijne przejścia tonalne i najwierniejsze odwzorowanie odcienia skóry pozwolą pokazać cały Wasz świat od najpiękniejszej strony. Jeśli więc szukałaś pomysłu na prezent dla męża na gwiazdkę, jak sama widzisz możesz przestać – oto jest produkt na miarę Twojej wizji i Twoich oczekiwań. Jeśli masz wątpliwości jak urzeczywistnić tę koncepcję to czytaj dalej….

Starbook – świat należy do Was

Kosmiczna jakość produktu – to jest coś co masz zagwarantowane i co z pewnością wyróżni Twój prezent na gwiazdkę dla męża na tle innych podarków. Aby jednak wykorzystać ten niesamowity potencjał powinnaś dokładnie przemyśleć formę jaką ma przybrać prezent na gwiazdkę dla niego, dla Twojego męża. Jakie fotografie wybrać, aby Starbook stał się prezentem, którego będą mu zazdrościć, na jaką koncepcję się zdecydować….. Jesteś osobą która zna go najlepiej na świecie, stąd to w Twoich rękach, najlepszych z możliwych, pozostaje forma jaką przybierze prezent na gwiazdkę dla męża. W zasadzie Twoja wyobraźnia nie ma tu żadnych ograniczeń – potrzebujesz tylko pięknych zdjęć i pomysłu. Pomysł na prezent dla męża na gwiazdkę, w chwili, w której zdecydowałaś się na Starbook sprowadza się w zasadzie do koncepcji na to jak w atrakcyjny sposób zaprezentować treści w tej wspaniałej fotoksiążce.
Książka dla męża  
Pomocą będą Ci służyć wszystkie nasze technologiczne i estetyczne rozwiązania. Rozpoczynając pracę nad wyjątkowym prezentem na Święta dla męża zacznij od wyboru szablonu. Wzorów jest mnóstwo i będziesz się doskonale bawić wybierając ten jedyny, który będzie pasował do Twojego pomysłu na prezent dla męża na gwiazdkę. Przyjmij jednak naszą radę – najważniejszym elementem tej fotoksiążki zawsze są fotografie – wybierając wzór staraj się wybierać takie, które nie zdominują fotek, nie przeniosą uwagi oglądającego na mniej istotnie kwestie. Po wybraniu szablonu czeka Cię podjecie najważniejszej decyzji mającej fundamentalny wpływ na formę prezentu na Święta dla męża – jakie zdjęcia umieścić w Starbooku? Myśl nieszablonowo, postaw się na miejscu męża i zastanów się co on chciałby zobaczyć. Umiejętność postawienia się w czyjejś sytuacji będzie w tym przypadku użyteczne i przybliży Cię do celu, którym jest idealny prezent na gwiazdkę dla męża. Możesz pokazać to co jest dla niego ważne, jego hobby, pasje, zainteresowania – wyjazdy na koncerty, górskie szlaki, spokojne jeziora, jego najlepsze zdjęcia, słowem wszystko to co kocha Twój ukochany. Drugą koncepcją będzie złożenie podziękowań za codzienny trud i zaangażowanie w życie Waszej rodziny. Możesz stworzyć na prezent na Święta dla „swojego” mężczyzny wielką księgę miłości, szczęścia i szacunku, którą jest Wasze codzienne wspólne życie. W ten sposób pokażesz mu, że go kochasz i że niezmiennie doceniasz jego zaangażowanie. Prezent na Święta dla męża, w którym pokazujesz Wasze wspólne rodzinne zdjęcia, Wasze wspólne wakacje, uroczystości rodzinne czy inne istotne aspekty Waszego wspólnego życia może się okazać dla niego najlepszym z możliwych prezentem na gwiazdkę! Wybór koncepcji należy do Ciebie, ale jeśli nie możesz się zdecydować pamiętaj, że w Święta można zaszaleć i zaprojektuj dwa Starbooki. Problem od razu zniknie, bo taki problem to nie problem :)

Justyna, Colorland

Udostępnij znajomym: