InspiracjeTriki i porady

Jak wykorzystać zdjęcia na prezent? Sprawdź!

17.09.2021 • Przeczytasz w 2 min.

Zdjęcia mają magiczną moc upamiętniania kluczowych chwil w życiu. Umiejętnie wykadrowana fotografia potrafi wywołać burzę wspomnień, malując na twarzy pełną gamę emocji. Nie pozwól, by najlepsze momenty odeszły w niepamięć, wybierz zachwycające kadry ze swojej kolekcji i wykorzystaj zdjęcia na prezent.


 

Uszczęśliwiając najbliższych
W ciągu roku wielokrotnie nadarza się okazja do wręczenia komuś wyjątkowego prezentu. Jeśli masz już dość główkowania i ciągłego zastanawiania się, co sprawi radość najbliższym, wykorzystaj coś, co masz pod ręką. Zdjęcia są doskonałym materiałem na osobisty upominek, a najlepsze jest to, że można je wręczyć na kilka wyjątkowych sposobów.


Odbitki na prezent
Pozostając wiernym tradycyjnym rozwiązaniom, warto pokusić się o nadanie odbitkom osobistego kształtu. Możesz wybrać tę jedną, niepowtarzalną fotografię i stworzyć z niej Fotoplakat.

W taki sposób otrzymasz nietuzinkowy kadr, który wystarczy oprawić w ramkę i podarować najbliższym. Masz serię zwariowanych selfie ze swoją przyjaciółką? To będą wymarzone odbitki na prezent! Przygotuj fotki, które wykonałyście pod wpływem szalonych emocji i stwórz osobistą kolekcję, gotową do wręczenia swojej pokrewnej duszy. Zobaczysz, ile frajdy sprawi wam wspominanie wariackich czasów.


A może chcesz podkreślić wyjątkowe uczucie, które połączyło kiedyś dwa serca? Wywołaj odbitki w niewielkim rozmiarze i podaruj ukochanemu. Sama przekonasz się, że część z nich znajdzie honorowe miejsce na lodówce, a te najbardziej osobiste zawładną jego firmowym biurkiem.


Jak zapakować zdjęcia na prezent?
Piękne wspomnienia wymagają oryginalnej oprawy. Możesz zainspirować się naturą i zapakować pakiet zdjęć w ekologiczny papier, który przewiążesz rafią. Możesz również wykorzystać swoją kreatywność i stworzyć z fotografii kolaż, który opatrzysz własną dedykacją. Pomyśl jednak, że uwiecznione na papierze chwile warto przechowywać w czymś trwałym. Proponujemy Ci stylowe pudełko, które pomieści 100, a nawet 200 odbitek. Taki zestaw to gotowy pomysł na nietuzinkowy podarunek.

Odbitki na prezent


Zdjęcie w ramce na prezent
Chcesz zaskoczyć solenizanta i podarować mu coś wyjątkowego? Wybierz zdjęcie, które wyraża więcej niż tysiąc przysłowiowych słów, i opraw je w naszą ramkę ClicPic. Produkt idealnie wpasuje się swoim rozmiarem w każdą domową galerię, a ramka podkreśli ponadczasowość fotografii. Dodatkową zaletą jest prosty i błyskawiczny montaż, oraz fakt, że ramkę można zdjąć bez brudzenia ściany, by po chwili umieścić ją w innym miejscu.

Clickpic na ścianę

Pobaw się wspomnieniami i podaruj jedno z nich komuś wyjątkowemu!

Doradca ds. Prezentów

Udostępnij znajomym: