InspiracjeNie przegap

Black Week w Colorland – tak tanio jeszcze nie było!

10.11.2023 • Przeczytasz w 5 min.

Promocja – na to hasło rozszerzają się źrenice, a w głowie dokonuje się szybkie przeliczenie stanu konta. Mamy coś wyjątkowego dla wszystkich miłośników rabatów i zniżek! Przygotuj się razem z nami na Black Week 2023. W ofercie fotoprodukty w cenach, jakich jeszcze nie było! Zacierasz ręce na myśl o kreowaniu wspomnień za bezcen? My także!

Kiedy jest Black Week?

Najpopularniejsze dziś święto konsumpcji ma swój początek w Stanach Zjednoczonych. Warto jednak na wstępie skupić się na dniu, który wywołał wśród Amerykanów szał zakupów. Kiedy jest Black Friday? Historia tego święta rozpoczyna się w XIX wieku i jest mocno powiązana z amerykańskim Świętem Dziękczynienia. Uroczyste obchody tego dnia przypadają co roku na czwarty czwartek listopada i upamiętniają przybycie do Stanów pierwszych osadników europejskich w XVII wieku.

Święto Dziękczynienia kończy się wesołą paradą, czyli przemarszem mieszkańców przez centrum swych miast. To właśnie w latach 80. XIX wieku przedsiębiorcy i właściciele sklepów wyczuli doskonały moment na dodatkowy zysk. Otwierali zatem drzwi swoich biznesów, oferując towary w znacznie niższych cenach. Obecnie Black Friday to dla wielu doskonała okazja na upolowanie gwiazdkowych prezentów za niewygórowaną kwotę.

Czarny Piątek przez cały tydzień

Zwyczaj ten szybko zakorzenił się w amerykańskiej kulturze i błyskawicznie rozprzestrzenił się na inne zakątki świata. Dziś Czarny Piątek to dzień znany również w Polsce i głównie kojarzony jest z tłumem klientów w sklepach i przeciążeniem internetowych serwerów :)

Kiedy jest Black Friday 2023? W tym roku zakupowe szaleństwo rozpocznie się 24 listopada. A dlaczego Czarny Piątek jest… czarny? Cóż, za ten termin odpowiedzialne są zatłoczone i zakorkowane ulice USA. To z tym głównie kojarzone jest święto zakupów. Negatywne konotacje są efektem wniosków policjantów amerykańskiej drogówki, którzy każdego roku zmagają się z natłokiem konsumentów oraz pojazdów.

Black Week w Colorland – 3, 2, 1… rabat!

Szykuj się na odjazdowe promocje, bo mamy dla Ciebie coś wyjątkowego :) Już za chwilę, już za moment startują okazje, jakich jeszcze nie było!

dziewczynki trzymajace fotoksiazke

Teraz możesz utrwalać swoje wspomnienia na wiele sposobów, bo:

  • elegancki i niezwykle szlachetny fotoalbum kupisz o 20% taniej;
  • uporządkujesz swój plan dnia, samodzielnie projektując kalendarz w cenie niższej o 33%;
  • zachowasz najpiękniejsze kadry, bo Twoja ulubiona fotoksiążka jest w najniższej cenie – taniej o 33%.

Nie przegap ani jednej szansy na odświeżenie kolekcji ukochanych zdjęć. Możesz je spersonalizować, nadać osobistych cech, a także podarować komuś bliskiemu.

W zestawie taniej! Sprawdź nasze promocje

„Nic dwa razy się nie zdarza” – Wisława Szymborska już wtedy wiedziała, że przelewając swoje myśli na papier, tworzy uniwersalne i ponadczasowe stwierdzenie. Zespół Colorland w pełni identyfikuje się z tym hasłem, szczególnie w kontekście święta wszystkich handlowców. W ofercie na Black Week dostępne są również zestawy fotoproduktów, co oznacza dla Ciebie jeszcze więcej wyjątkowych wspomnień! Na co możesz się załapać w zniewalająco niskiej cenie?

Wybierz swój zestaw:

  • fotoksiążka A4 + dwie sztuki fotokalendarza A3;
  • fotoksiążka A4 + pudełko prezentowe;
  • fotoksiążka 24x24 + harmonijka premium ze zdjęć.

To wszystko w jakości premium – a każdy zestaw aż o 35% taniej. Takiej okazji nie można przepuścić, bo… więcej się nie powtórzy! Fotoksiążka to flagowy produkt marki Colorland, którą pokochali nasi klienci. Mnogość tematycznych szablonów, bogata kolekcja klipartów, ramek i zdobień, a także możliwość personalizacji każdej strony – to właśnie za to uwielbiasz produkt, dzięki któremu Twoje zdjęcia przechodzą totalną metamorfozę.

fotoksiazka i harmonijka w swiatecznej aranzacji

Black Week w apce ColorlandGo

Takie coś nie mogło umknąć naszej uwadze. Miłośnicy cyfrowych rozwiązań, łączcie się! Instalujcie aplikację ColorlandGO i realizujcie fotograficzne projekty, nie ruszając się z wygodnego fotela. Możesz mieć własną fotoksiążkę, wykorzystując fotki z galerii telefonu lub mediów społecznościowych. Nie musisz nawet uruchamiać komputera, bo wszystko masz w urządzeniu, którym się posługujesz na co dzień. Ach, dzięki, panowie Cooper i Tigerstedt – telefon komórkowy okazał się znakomitym wynalazkiem!

ogladanie fotoksiazki go

Tegoroczny Black Week świętujemy zatem na różnych poziomach. Niech ogarnie Cię szał zakupów, bo korzystając z naszej apki, możesz mieć:

  • dwa fotokalendarze A4 i A3 w cenie JEDNEGO
  • dwie fotoksiążkiGO w cenie JEDNEJ

Podwójna porcja wspomnień za tę samą cenę? Aż trudno uwierzyć!

Zaplanuj kompozycję z kadrów

Łatwo dać się ponieść promocjom i rabatom, dlatego apelujemy o zachowanie zdrowego rozsądku ;) Nie bez powodu w Colorland dajemy Ci cały tydzień na zrealizowanie swoich projektów. Nie spiesz się i rozważnie gospodaruj kadrami, które gromadzisz w galerii smartfona czy na dysku komputera. Dokładnie zaplanuj ich rozmieszczenie i skrupulatnie wybierz ulubione fotoprodukty. Taka selekcja ostudzi Twój szaleńczy zapał i pozwoli na stworzenie fantastycznych pamiątek.

Prezenty na Święta już teraz? Czemu nie!

Amerykanie wykorzystują zniżki oferowane podczas Black Friday, by zaopatrzyć się w podarunki dla swoich bliskich. Myślisz, że wręczają je przy najbliższej okazji? Skąd! Zakupy czynione są z myślą o zbliżającym się Bożym Narodzeniu :)

fotoprodukty w swiatecznej aranzacji

Możesz pójść tropem ludności zza oceanu i wykorzystać Black Week na przygotowanie świątecznych prezentów. Mówisz, że to jeszcze zbyt wcześnie, że nie jesteś w gwiazdkowym nastroju? Udaj się do najbliższego marketu spożywczego, a zastaniesz w nim cały regał słodkości, dodatków do ciast i orzechów opatrzonych bożonarodzeniową etykietą. Niewątpliwie już czas pomyśleć o upominkach dla najbliższych.

To jak? Tworzysz z nami prezenty z ulubionych zdjęć? Chcesz wręczać piękne podarunki i obserwować wzruszenie na twarzach członków rodziny? Marzą Ci się nastrojowe święta pełne wyjątkowych wspomnień wywoływanych przy akompaniamencie kolęd i trzasku ognia z kominka? Black Week w Colorland to niepowtarzalna okazja do zatrzymania cennych chwil w ulubionych fotoproduktach. Daj się ponieść!

Doradca ds. Prezentów
Udostępnij znajomym: