Uwiecznij swoje chwile gdziekolwiek jesteś!

  • wygodny intuicyjny edytor
  • promocje i specjalne oferty
  • szybka dostawa

Pobierz aplikację na Twój telefon

Zobacz jakie to proste!

01

Pobierz aplikację
na swój telefon

02

Wybierz interesujący Cię produkt. Wgraj zdjęcia ze smartfona

fotoksiązka z aplikacji mobilnej colorlandgo

03

Złóż zamówienie i
czekaj na dostawę!

Najpopularniejsze produkty w aplikacji ColorlandGo

fotoksiazka w aplikacji

FOTOKSIĄŻKA W APLIKACJI

Najszybsza do zaprojektowania fotoksiążka czeka w apce. Poznaj fotoksiążkę GO 15x15!

Zachwyci Cię podręcznym formatem, matowym wykończeniem stron oraz wieloma możliwościami prezentowania fotek, dzięki dostępnym układom zdjęć. Niech nie zmylą Cię pozory! Mimo formatu 15x15cm zmieści wiele wspomnień. Możesz stworzyć z niej fotoprezent,który będzie liczył od 30 do aż 120 stron. Dodatkowo, to Ty decydujesz jaką okładkę zabezpieczoną laminatem wolisz – miękką lub twardą. To jeszcze nie koniec! Dodawaj własne opisy i personalizuj swoje najlepsze chwile. Czego chcieć więcej? Wejść do apki, wybrać ulubione fotki i stworzyć fotoksiążkę GO 15x15!


W apce znajdziesz również klasyczne formaty: A4 oraz 24x24.

odbitki w aplikacji

FOTOODBITKI W APLIKACJI

Uwielbiasz robić zdjęcia telefonem, a później wracać do tych emocji i wspomnień? Teraz możesz przeglądać fotografie nie tylko na ekranie swojego smartfona!

Przenieś swoje zdjęcia z pamięci Twojego telefonu na papier w kilka chwil. Zamawianie odbitek jeszcze nigdy nie było takie proste! Wybierz jeden z dwóch dostępnych formatów – 10x15 lub 15x21 cm! Ruchem palca zaznacz zdjęcia, które chcesz wywołać i gotowe!

Możesz oczywiście je kadrować i dopasowywać do formatów według własnych potrzeb. I to wszystko w naszej aplikacji. Dzięki niej Twoje ujęcia ujrzą światło dzienne!

Odbitki z aplikacji ColorlandGo naświetlamy na eleganckim, błyszczącym papierze. Minimalne zamówienie to 20 sztuk.

sharebook w aplikacji

SHAREBOOK W APLIKACJI

Sfotografuj, wywołaj, wyrwij! Prawie wszystko zrobisz za pomocą swojego telefonu! W kilka chwil zaprojektujesz swojego Sharebooka, czyli mini książkę z 50 Twoimi zdjęciami, wydrukowanymi w cyfrowej, najwyższej jakości.

Twoje najlepsze ujęcia, zatrzymane emocje, zbudowane wspomnienia połączą się w zestaw klasycznych zdjęć 10x15 cm.

Połączą się, ale nie na zawsze! Dzięki perforacji każde zdjęcie możesz wyrwać kiedy tylko chcesz i nie naruszysz całej książki. I właśnie wyrywania zdjęć nie oferuje nasza aplikacja, wszystko inne zrobisz za pomocą telefonu!

Wybierz w aplikacji Sharebooka, zaznacz 50 zdjęć, które niedługo chcesz mieć w ręce. Dopasuj do stron, dodaj okładkę i gotowe! Zamawiasz i za kilka dni Twój Sharebook leży w Twojej dłoni.

Uwaga! Produkt dostępny tylko w aplikacji ColorlandGo!

fotomagnesy w aplikacji

FOTOMAGNES W APLIKACJI

Dobre emocje, wielkie wydarzenia, wspaniałe wspomnienia przyciągają jak magnes. A magnes z ujęciami tych wydarzeń znakomicie przyciągnie uwagę, gdy tylko ozdobi np. Twoją lodówkę. A zmiana lodówki w kolekcję przeżyć nigdy nie była jeszcze tak prosta!

Robisz zdjęcia telefonem? Świetnie! Teraz brakuje Ci tylko aplikacji ColorlandGO, by w kilka chwil najlepsze ujęcia przenieść właśnie na magnetyczną galerię! To naprawdę proste.

Wybierz zdjęcia, wstaw w edytorze, dopasuj i zamawiaj! W formacie prostokątnym (9x13 lub 15x21 cm) lub w kwadracie (6,5x6,5 lub 9x9 cm). Dla Twojej wygody oferujemy pakiety, by Twoja galeria powstała jak najszybciej! Prostokąty zamówisz po 3 sztuki, kwadraty po 6.

A wszystko ruchem jednej ręki! Przyciągające, prawda?

fotokalendarz w aplikacji

FOTOKALENDARZ W APLIKACJI

Trzynaście stron, trzynaście zdjęć (lub więcej), trzynaście kliknięć i jest – fotokalendarz prosto z Twojego telefonu. Dobra, kliknąć trzeba więcej razy, ale niewiele. Tworzenie fotokalendarza w aplikacji ColorlandGo jest proste, szybkie i intuicyjne! A termin realizacji bajecznie krótki.

Wybierz format 32x45 cm albo mniejszy, 20x30 cm, wybierz szablon i wgraj zdjęcia z galerii. Nie poddawaj się rutynie, nie musisz zaczynać swojego kalendarza od stycznia! Wybierz pierwszy miesiąc, a nasza aplikacja uzupełni kolejnych jedenaście. Sama, w kilka chwil. Zaprojektuj jeszcze okładkę.

Ty wybierzesz jeszcze dodatki, opisy i zaznaczysz własne święta! Twoje najważniejsze daty stworzą wyjątkowość tego kalendarza. Kolejne kliknięcie na telefonie i zamówienie gotowe! Reszta jest po naszej stronie.

Fotokalendarz to świetny pomysł na prezent dla bliskich, a także doskonały dodatek do Twojego domu!

fotoramki clicpic w palikacji

FOTORAMKI CLICKPIC W APLIKACJI

Szybkość zamawiania, szybkość budowania, szybkość zmieniania. Co powiesz na własną galerię zdjęć na ścianie? Galerię stworzoną w kilka chwil, prosto z Twojego telefonu!

Tak szybko stworzonej galerii jeszcze nie było. Wystarczy wybrać kilka zdjęć na telefonie, wgrać je do naszej aplikacji, wybrać kolor ramki i gotowe! Możesz tworzyć galerię na ścianie ze swoich przeżyć!

Nasze ramki ClickPic to kwadraty o wielkości 20x20 cm w trzech różnych kolorach ram, dlatego tak łatwo tworzyć z nich różne kombinacje na ścianie. A jeszcze łatwiej je montować czy… zmieniać położenie.

Dzięki rzepom w każdej chwili, bez gwoździ i młotka, możesz powiesić ramkę, oderwać, zmienić jej położenie. Proste prawda? Tak proste jak tworzenie ClickPica i zamawianie w naszej aplikacji!

Zamknij

×

Jakie produkty zamówisz w aplikacji

Odbitki
10x15
15x21
Fotoksiążka GO
15x15

tylko w aplikacji

Fotoksiążka A4
Pion
Poziom
+26 szablonów do wyboru
Fotoksiążka kwadratowa
24x24
+26 szablonów do wyboru
Sharebook
15x32

tylko w aplikacji

+19 szablonów do wyboru
Fotokalendarz
A3
A4
+12 szablonów do wyboru
Memorki
Basic
Z gadżetami
Fotoobrazy
30x30
40x30
30x40
50x50
Fotomagnes
9x13
9x9
6.5x6.5
15x21
Fotokubek
Prosty
Latte
Fotoramka Clickpic
Białe
Drewniane
Czarne

Dlaczego warto wybrać aplikację mobilną ColorlandGo?

Wysoka jakość
wydruku

Szybka realizacja
tylko 2 dni robocze

Atrakcyjne ceny
i promocje

Część produktów
dostępna tylko
w aplikacji

Nie musisz przenosić
zdjęć na
inne urządzenia

Intuicyjna
obsługa aplikacji
i konfiguracji zdjęć

Pobierz aplikację
ColorlandGO

aplikacja colorlandgo ios
Darmowa wysyłka do paczkomatów InPost od 199 zł. SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY