Ostatni dzwonek na fotoprezent?

Ostatni dzwonek na fotoprezent?

Poznaj terminy realizacji szkolnych fotoprezentów!

PRZEJDŹ DO OFERTY


W głowie Ci już wakacje? Ostatnie oceny wystawione, zachowanie wpisane do dziennika - to znak, że należy odłożyć tornister i… odrobić lekcję z wywoływania wspomnień!

Sprawdź do kiedy złożyć zamówienie, aby wystawić sobie dobre świadectwo z przywoływania miłych chwil uczniów ;)

Przez stronę www…

Fotoksiążkę A4 lub 24x24 – Zamów i zrób szybką powtórkę z najważniejszych przedszkolnych lub szkolnych momentów! Chcesz zdążyć? Proste jak 2+2! Złóż zamówienie i opłać je do 18 czerwca 2021 r. do godziny 23:59.

Odbitki – wywołanie wspomnień? Z odbitkami to dziecinnie proste! A jeśli chcesz, aby dotarły rzutem na taśmę to pamiętaj, aby zamówić je i opłacić do 21 czerwca 2021 r. do godziny 23:59.

Fotokubki – prezent ze smakiem? Fotokubek oczywiście! Prezent na 6 dojdzie na czas jeżeli złożysz zamówienie i opłacisz je do 18 czerwca 2021 r. do godziny 23:59.

…lub GO do aplikacji!

Odbitki – dzwoni mi, że jeśli wywołujesz szkolne chwile z telefonu z apką ColorlandGO Twoje wspomnienia dotrą na czas jeśli opłacisz je i zamówisz do 21 czerwca 2021r. do godziny 23:59.

Wyłapałeś inny fotoprezent w aplikacji? Termin realizacji tych zamówień pozostaje niezmienny, tj. 2 dni robocze.

Wybierz sposób

Zależy Ci na czasie? Doradzam: wybierz dostawę kurierem. Czas dostawy zamówienia to od 1 do 3 dni roboczych, w zależności od wybranego przez Ciebie przewoźnika.

Fotoprezent fotoprezentowi nierówny - pamiętaj, że…

Zamawiając kilka produktów jednocześnie, termin wysyłki będzie uzależniony od produktu, który ma najdłuższy czas realizacji, tak aby wszystkie fotoprezenty znalazły się w Twoich rękach w jednym czasie.

O wszystkich, ewentualnych zmianach poinformuję Cię na bieżąco.

PRZEJDŹ DO OFERTY