Szanowni Klienci! W najbliższych dniach może nastąpić opóźnienie w dostarczeniu Waszych fotoproduktów. Staramy się jednak, by Wasze zamówienia dotarły do Was bez opóźnień. Więcej informacji >>
🗙
prezent

Terminy realizacji Fotoksiążek szkolnych

Kiedy zamówić, aby zdążyć przed zakończeniem roku szkolnego?

Zapoznaj się z naszymi terminami realizacji zamówień fotoksiążek szkolnych.
Wasza pamiątka musi przecież
zdążyć na czas!

Fotoksiążka A4
Wyślij i opłać projekt do 12 czerwca 2019 do godziny 23:59.
Pozostało Ci:
15dni 23godzin 53minut


Jeśli chcesz, aby Twoje fotoksiążki dotarły na czas, zamów je i opłać do 12.06.2019 r. do godziny 23:59 (liczy się data zaksięgowania płatności), a my wyślemy je najpóźniej 17.06.2019 r. Rekomendujemy płatność przez DotPay i wysyłkę kurierem. Pamiętaj, nasz dział produkcyjny może być obłożony pracą bardziej niż dotychczas. Nie czekaj z zamówieniem na ostatni dzwonek!

Czas realizacji liczymy w dniach roboczych, od następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu płatności. na naszym koncie. Płatności realizowane przez Dotpay są księgowane natychmiastowo.

Czas realizacji nie obejmuje czasu dostawy. Czas dostawy zależny jest od wybranego sposobu dostawy i gwarantowany przez przewoźnika. Rekomendujemy wysyłkę kurierem.

Jeśli w jednym Koszyku zamówisz produkty z różnym terminem realizacji, zostaną one wysłane wszystkie w jednej paczce, w terminie odpowiadającym produktowi z najdłuższym terminem realizacji.

Oczywiście zachęcamy do wcześniejszego składania zamówień!

Masz pytania? Z przyjemnością odpowiemy. 17 27 55 299 , zamowienia@colorland.pl
opineo
Oceniło nas już 8603 osoby. Otrzymaliśmy od nich: 4.1 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.