FOTOKSIĄŻKA ŚLUBNA

Dzisiaj nikt już nie wyobraża sobie uroczystości weselnej bez pamiątkowych zdjęć ślubnych. Fotoksiążka ślubna to nie tylko pamiątka dla pary młodej, może ona być też świetnym prezentem dla rodziców, świadków lub chrzestnych. Fotoksiążka ślubna od Colorland daje Ci nieograniczone możliwości projektowania każdej strony i okładki, a przygotowane przez nas wzory pozwolą swtorzyć prawdziwe dzieło!

FOTOKSIĄŻKA
ZE ŚLUBU I WESELA

Ślub jest uroczystością wyjątkową zarówno dla Pary Młodej jak i członków rodzin oraz zaproszonych gości. Oprawa tak ważnego wydarzenia obejmuje najistotniejsze sprawy takie jak suknia ślubna, welon, ubranie Pana Młodego, poczęstunek, kwiaty, dekoracje, muzyka. Nie wolno zapominać również o rejestracji przebiegu samego święta. Trzeba wcześniej pomyśleć jak zabezpieczyć te wyjątkowe wspomnienia. Najczęściej na ślubie i weselu pojawia się fotograf, czasem również osoba, która zbiera materiał filmowy. Weselom towarzyszą specjalne sesje ślubne wykonywane podczas uroczystości, czasem również po niej. Para Młodych i jej goście mają robionych mnóstwo zdjęć. Kwestia pięknego zapisu wspomnień z tej uroczystości staje się więc sprawą niebagatelną.

Do kanonu sprawdzonych metod, które w nietuzinkowy sposób stworzą dokumentacje z imprezy należy fotoksiążka ślubna. To „must have” każdej Młodej Pary. Zapraszamy Was serdecznie do kategorii szablonów ślubnych, gdzie znajdziecie bogaty wybór wzorów fotoksiążek weselnych idealnie dostosowanych do Waszych potrzeb. Piękne, subtelne wzory pomogą Wam w stworzeniu fotoksiążki ze ślubu, jedynego w swoim rodzaju zapisu przebiegu Waszego ślubu i wesela. Zaletą naszych fotoksiążek ślubnych jest możliwość ich personalizacji. Myślicie o pamiątce dla rodziców – uwzględnijcie ten fakt w Waszym własnym projekcie fotoksiążki ślubnej, chcecie w szczególny sposób podziękować świadkom lub stworzyć wyjątkową pamiątkę dla rodzeństwa – nie łatwiejszego – wybierzcie zdjęcia w taki sposób, żeby wyraźnie podkreślić ich obecność na uroczystości.

Aplikacja, która służy do tworzenia projektów fotoksiążek ze ślubu pozwala na takie rozróżnienia. Podczas projektowania, które, uwierzcie nam, jest bardzo przyjemnym zajęciem nie możecie zapomnieć o najważniejszym. Przede wszystkim należy stworzyć fotoksiążkę ślubną dla Was – dla „Młodych” - to ma być przecież pamiątka na lata. Zakładamy, że powstanie projekt tak piękny, że będziecie go przeglądać nie tylko od święta – w kolejne rocznice ślubu – ale częściej - zawsze wtedy, gdy będziecie chcieli powrócić myślami do tych wspaniałych chwil.

Wybierz jeden spośród 58 szablonów

Subtelne Boho
wybierz
nowy
Subtelnie o miłości
wybierz
nowy
bestseller
Pudrowy róż i złoto
wybierz
nowy
bestseller
AkwareLove wspomnienia
wybierz
nowy
bestseller
Pusty szablon
wybierz
nowy
bestseller
Klasyczna elegancja
wybierz
nowy
Pamiątka Ślubu
wybierz
nowy
Pamiątka dla Młodej Pary
wybierz
nowy
Kwiat paproci
wybierz
nowy
Biało-złoty
wybierz
nowy
Z marmurowym tłem
wybierz
nowy
Pamiątka ślubna
wybierz
nowy
Pamiątkowa księga gości
wybierz
nowy
Rocznica Ślubu
wybierz
nowy
Podaruj uczucia
wybierz
nowy
Prezent na rocznicę
wybierz
nowy
Twój pamiętnik
wybierz
nowy
Gustowny
wybierz
nowy
Uniwersalna lawenda
wybierz
nowy
Wieczór panieński
wybierz
nowy
Podziękowania weselne
wybierz
nowy
Sentymentalny
wybierz
nowy
Dziękuję rodzice
wybierz
nowy
Darmowa wysyłka do paczkomatów InPost od 199 zł. SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Opinie klientów

Ocena

Średnia ocena
na podstawie recenzji

5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka