FOTOKSIĄŻKA Z PODRÓŻY

Fotoksiążka z podróży! Koniecznie uwiecznij na kartkach fotoksiążki swoje przeżycia i emocje z każdej wycieczki - zarówno z tournee dokoła świata, jak i krótkiego wypadu weekondowego. Fotoksiążka podróżnicza to swojego rodzaju album z Twoimi najcenniejszymi fotografiami z podróży. Stwórz niepowtarzalną kolekcję lub całą bibliotekę fotoksiążek podróżniczych i ciesz się wspomnieniami.

FOTOKSIĄŻKA
Z WAKACJI

Podróżowanie to przygoda i nie ma znaczenia czy odbywasz podróż do dalekiego kraju czy też zamierzasz eksplorować pobliskie miejscowości. Zwykle, w celu uwiecznienia swoich wrażeń i wspomnień podczas wyjazdów robi się mnóstwo zdjęć. Po powrocie do domu należy zająć się nimi jak najszybciej. Zanim wrażania wyblakną powinno się stworzyć fotoksiążkę z podróży – oryginalny zapis wspomnień, który będzie przypominał o wszystkim co działo się gdzieś tam, poza domem. Jeśli natomiast podróżujecie razem, rodzinnie, gdy towarzyszą Wam dzieci, obowiązkową pozycją po powrocie z urlopu jest fotoksiążka z wakacji. Mamy na tę okoliczność piękne szablony. Byliście nad morzem – szukajcie odpowiedniego szablonu, byliście w górach – również bez kłopotu znajdziecie dedykowany tej destynacji wzór.

Wybór jest ogromny, z pewnością odnajdziecie taki szablon, który będzie współgrał z Waszym poczuciem estetyki. Fotoksiążka wakacyjna nie musi bowiem w jednoznaczny sposób odpowiadać miejscu pobytu – w tej kategorii znajdziecie mnóstwo wzorów, które są po prostu piękne i w taki też sposób podkreślą Wasze wspomnienia z wojaży. Fotoksiążka wakacyjna to oprócz miejsca przechowywania wspomnień idealny sposób na ćwiczenie swojej wyobraźni, projektując po raz kolejny wracasz w miejsca, które wywołały emocje – radość, ekscytację czy podziw. Fotoksiążka z podróży jest dobrym pomysłem w przypadku, gdy wyjeżdża się kilka razy w roku - to uroczy zwyczaj, który pomaga trwale zatrzymać obrazy i wspomnienia. W przypadku natomiast, gdy podróżowanie zmienia się pasję, tworzenie fotoksiążki podróżniczej jest wręcz obowiązkowe – jest to bowiem dokumentacja tej części Twojego życia, która jest dla Ciebie bardzo istotna.

Fotoksiążka z wymarzonych wakacji to rodzaj podsumowania wszystkich działań podjętych w związku z wyjazdem. Cenna rada, im częściej podróżujesz tym częściej powinieneś projektować fotoksiążki z podróży. Duża dawka wspomnień i wrażeń może być zagrożona przez nieubłagany upływa czasu – nie ryzykuj i przenieś je wszystkie na karty wyjątkowej księgi – Twojej fotoksiążki z podróży.

Wybierz jeden spośród 46 szablonów

Na każdą okazję
wybierz
nowy
bestseller
Pusty szablon
wybierz
nowy
bestseller
Ożyw wspomnienia
wybierz
nowy
Mapa skarbów
wybierz
nowy
Komiksowe tło
wybierz
nowy
Rok w podróży
wybierz
nowy
W kolorach tęczy
wybierz
nowy
Wakacyjne zdjęcia
wybierz
nowy
Dziennik z podróży
wybierz
nowy
Wspomnienia z podróży
wybierz
nowy
Wakacyjne monstery
wybierz
nowy
Obóz harcerski
wybierz
nowy
Z marmurowym tłem
wybierz
nowy
Z kolorowym tłem
wybierz
nowy
Pamiątka z wycieczki
wybierz
nowy
Twój pamiętnik
wybierz
nowy
Pielgrzymka
wybierz
nowy
Wakacje w tropikach
wybierz
nowy
Lato czeka!
wybierz
nowy
Z wyjazdu
wybierz
nowy
Travel Maps
wybierz
nowy
Z podróży
wybierz
nowy
Egzotyczne wakacje
wybierz
nowy
Darmowa wysyłka do paczkomatów InPost od 199 zł. SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Opinie klientów

Ocena

Średnia ocena
na podstawie recenzji

5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka