Prezent dla przyjaciółki na święta – jak pokazać jak jest ważna

Dodane: 06/11/2019

Zbliżają się Święta, a to z całą pewnością jest okazja, aby podziękować za wszystko co dla Ciebie zrobiła…. Kto? Twoja przyjaciółka, powierniczka i pocieszycielka w czasie, gdy przeżywałaś swoje życiowe zakręty. Życie bez niej byłoby o wiele cięższe. Zatem dobrze, że jest i dobrze, że możesz coś jej podarować. Chcemy abyś mogła skorzystać ze sprawdzonego pomysłu na prezent dla przyjaciółki na Święta. Przyjaciółka to ktoś szczególny, wyjątkowy. Zwykle nie jest to rodzina ( choć zdarzają się przyjaźnie między krewnymi), ale jest to osoba bardzo Ci bliska. Z całą pewnością zasługuje na oryginalny prezent na Święta. Nie obawiaj się czy uda Ci się wręczyć taki prezent. Jesteś już w połowie drogi! Łatwiej w trudnym temacie wyboru świątecznych prezentów mają bowiem Ci, którzy czują bliski i emocjonalny związek z obdarowywaną osobą. Prezent na Święta dla najlepszej przyjaciółki nie będzie dla Ciebie kłopotliwą sprawą, ponieważ doskonale wiesz co lubi, a czego nie lubi. Bardziej kłopotliwe jest znalezienie czegoś co będzie równocześnie piękne i wzruszające. Prezent na Święta Bożego Narodzenia dla przyjaciółki powinien łączyć obie te cechy – być piękny i wzruszać, słowem, trafiać prosto w serce. Gdzie szukać tak oryginalnego prezentu świątecznego dla przyjaciółki? Oczywiście w Colorland. Dowiedz się dlaczego….

Jaki pomysł na prezent dla przyjaciółki na Święta? Spersonalizowany.

Prezent dla przyjaciółki

Mamy dla Was - kochane papużki nierozłączki - sprawdzony pomysł. Zanim go Wam jednak podamy chcemy wyjaśnić co jest w nim szczególnego. Chodzi o personalizację, a konkretnie jej możliwość. Z pewnością wiecie, że oferowane w Colorland produkty można personalizować – to znaczy nadawać im cechy które są niepowtarzalne, niemożliwe do uzyskania w toku masowej produkcji, takie, których ukryte znaczenie rozpoznać może wyłącznie obdarowany. Bliskie osoby bardzo często łączny szczególny rodzaj relacji, a wspólne przeżycia sprawiają, że ich żarty, wyrażenia, gesty, modele zachowań zrozumiałe wyłącznie dla nich, takie, korzystając z anglosaskiej nomenklatury private joke, które bawią wyłącznie wtajemniczonych.

Wykorzystując możliwości dane przez oprogramowanie Colorland stworzenie przedmiotu, który będzie taki właśnie – napisany tajnym kodem przyjaźni – nie nastręcza żadnej trudności. Z tej właśnie przyczyny uważamy, że jeśli szukasz trafionego prosto w serce prezentu na Święta Bożego Narodzenia dla przyjaciółki to nie musisz szukać już dłużej, bo właśnie znalazłaś. Poznaj naszą propozycję pamiętając, że opisane powyżej możliwości personalizacji posiadają wszystkie nasze produkty, a nasz pomysł na prezent dla przyjaciółki na Święta to tylko jeden z możliwych pomysłów. Może Ty wybierzesz w Colorland inną prezentową opcję….

Fotoksiążka – sprawdzony prezent na Święta dla najlepszej przyjaciółki

Fotoksiążka, to nasz flagowy produkt. Jak sama nazwa wskazuje to książka ze zdjęciami, z tym, że nie taka jak albumy, które widzisz w księgarniach. To Ty jesteś autorką tej książki i to Ty wybierasz zdjęcia, które się w niej znajdą. Dzięki Twojej kreatywności powstać może oryginalny prezent na Święta dla przyjaciółki.

To jaką formę przybierze fotoksiążka zależy zatem wyłącznie od Ciebie. Czy zechcesz na podstawie otrzymanych od niej zdjęć, w ramach najlepszego prezentu na Święta Bożego Narodzenia dla przyjaciółki, wykonać jej własną fotoksiążkę ślubną, bo wiesz, że ona nigdy nie znajdzie na to czasu… Czy zechcesz stworzyć dla przyjaciółki oryginalny prezent na Święta w postaci fotoksiążki, w której znajdą się jej fotki ze zdobycia jej wymarzonego szczytu, czy też może – chcąc podkreślić wagę Waszych wspólnych przeżyć - zechcesz zaprojektować fotoksiążkę ze wspólnego pobytu nad morzem, tego ostatniego odbytego jako singielki, po którym obie w ciągu roku wyszłyście za mąż i wspólne wyjazdy nie były już tak częste….

Co konkretnie znajdzie się na kartach fotoksiążki zależy głównie od Ciebie i ta cecha opisywanego produktu stanowi jego największą zaletę. Możliwości personalizacji fotoksiążki - oryginalnego prezentu świątecznego dla koleżanki – nie kończą się wszakże na dowolnym dodawaniu wybranych zdjęć. Dzięki naszej aplikacji do projektowania możesz swobodnie zmieniać tła, układy, ramki, dodawać własne napisy oraz własne grafiki. Przy odrobinie wysiłku jesteś w stanie stworzyć coś niebanalnego, coś co da wyraz Twojej wdzięczności za te wszystkie lata - oryginalny prezent na Święta dla przyjaciółki.

Justyna, Colorland

Udostępnij znajomym: