Co zamiast kwiatów na zakończenie roku szkolnego? Sprawdź!

Dodane: 07/06/2022

Za oknem coraz cieplej, uczniom jest już nieco trudniej skupić się na lekcjach. Za miesiąc każdy z nich uda się na zasłużony odpoczynek, oddając się słodkiemu lenistwu w upalne dni. Zanim wybrzmi ostatni dzwonek, należy z gracją pożegnać grono pedagogiczne. Co kupić zamiast kwiatów na zakończenie roku szkolnego? Czytaj dalej!

Fotoksiążka ze zdjęciami dzieci


Oryginalny upominek dla wychowawcy


Współczesne standardy ulegają nieustannym zmianom. Choć kwiecisty bukiet i pudełko czekoladek to szkolny klasyk, w modzie jest ostatnio oryginalny prezent dla nauczyciela. Co takiego podarować wychowawcy na zakończenie roku szkolnego? Fotokubek to świetny wybór dla każdego belfra. Wymyślny nadruk czy klasowe zdjęcie upamiętnią najlepsze chwile spędzone w szkolnych murach. A kawa z takiego kubka będzie smakować wyśmienicie :)


Co dla nauczyciela zamiast kwiatów? Wyróżnij się!

Każdego roku pod koniec czerwca nasuwa się to samo pytanie: co zamiast kwiatów na zakończenie roku podarować nauczycielowi? Jeśli organizujesz klasową zrzutkę, masz wiele możliwości. Proponuję Ci fotoksiążkę LUX, która zachwyci głębią kolorów, utrwalając najlepsze szkolne wspomnienia!

Nauczycielka trzymająca fotoksiążkę

Jeśli natomiast poszukujesz czegoś, co możesz podarować wyłącznie od siebie, Memorki będą idealnym upominkiem. To zestaw wybranych przez Ciebie fotek, który wraz ze stylowymi dodatkami tworzy oryginalny prezent zamiast kwiatów. Moim zdaniem to trafiony pomysł na to, by wyróżnić się na tle powtarzalnych bukietów i czekoladek.

Memorki na tablicy korkowej


Oryginalny prezent na zakończenie roku


Coraz trudniej przebić się z prezentem, który będzie zapamiętany przez nauczyciela. Uczniowie silą się na oryginalność, co często niestety idzie w parze z budżetem. Na szczęście moje propozycje są wyjątkowe i – co najważniejsze – na każdą kieszeń!
Kubek z nadrukiem czy Memorki to trafione pomysły na prezent zamiast kwiatów. Nie nadwyrężą Twojego portfela i pozwolą Ci podziękować nauczycielowi w wyjątkowy sposób. Personalizowane upominki to cenne pamiątki, które można wykorzystać w praktyce. Mogę się założyć, że fotokubek będzie często użytkowany w przerwach między lekcjami, a pamiątkowe zdjęcie z Memorków trafi do nauczycielskiej szuflady. Fotoksiążka natomiast będzie upamiętnieniem wspólnych lat spędzonych zarówno w szkole, jak i na klasowych wycieczkach.


Nie zmarnuj okazji – koniec roku szkolnego tuż-tuż!


Koniec roku szkolnego to największy powód do radości wśród wszystkich uczniów. Wraz z nim przychodzą jednak obawy związane z zakończeniem roku szkolnego. Jestem przekonany, że tym razem dzięki moim podpowiedziom będziesz w stanie przygotować unikalny upominek, który wyróżni się na tle pozostałych.


Co takiego tkwi w proponowanych upominkach? Każdy z nich możesz zaprojektować według własnego pomysłu, tworząc unikalny prezent z osobistym przesłaniem. Kto nie lubi dostawać prezentów skrojonych na miarę! Przynoszą mnóstwo radości i są źródłem znakomitych wspomnień. Sprawdź ofertę Colorland i wybierz oryginalny prezent dla nauczyciela!

Doradca ds. Prezentów

Udostępnij znajomym:

Darmowa wysyłka do paczkomatów InPost od 199 zł. SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY